Aleksandra je seks s Mladenom naplatila 3.500 evra


Printskrin TV Hepi
Aleksandra Subotić je u pismu koje je poslala Aleksandru Čabarkapi u Centralni zatvor otkrila da je seks s Mladenom Vuletićem naplatila 3.500 evra.
Dalila priznala: Opet bih bila sa Maldenom!
Dalila Mujić išla je na poligraf posle Aleksandre. Ona je priznala da bi opet bila s bivšim verenikom Mladenom, za koga je donedavno govorila da je mrtav za nju.
- Ne volim ga na način na koji sam ga volela pre. Znam da bih i te kako bila ponovo sa njim kada bi se on zainatio - priznala je Mujićeva, nakon čega je Vuletić počeo da vrišti.
Ćerka Ljube Pantović uporno tvrdi da žestokom momku iz Kaluđerice nije pisala poruke, što je poligraf pokazao kao laž, a kako je otkriveno, pisma je slala preko dadilje njihove ćerke Magdalene koja ju je posećivala u „Parovima“.
- Aleksandra je tajno pisala Aleksandru i otkrivala mu je sve tajne o učesnicima „Parova“. Pisma je krišom davala ženi koja brine o njenom detetu, pa ih je ona slala na zatvorsku adresu. Često ih je krila i u detetovim igračkama. U tome je učestvovao i Denis, koji je izbačen iz rijalitija. Poslednje pismo od nje Čabarkapi je došlo 15. februara i u njemu se dotakla toga da je imala seks sa Mladenom u prethodnom rijalitiju „Snajke“ - kaže naš izvor, kome se Čabarkapa poverio, i dodaje:
- Ona tvrdi da s Mladenom ničega nije bilo, već da je ta priča dogovorena s produkcijom kako bi se digla prašina. Priznala je da je za sve to dobila 3.500 evra - završava naš izvor.
Lagala na poligrafu
Aleksandra je oko slanja pisma ispitivana na poligrafu i - odmah je pala.
- Nisam slala, ali sam svojima govorila da mu oni pošalju pismo. Ja sam diktirala šta da mu napišu - rekla je Aleksandra.
Nakon toga, Subotićka je ponovo uhvaćena u laži, i to na pitanju o pobedi.
- Da li si pisala Čabarkapi da ti je obećana pobeda u rijalitiju? - glasilo je pitanje, koje je Subotićka takođe negirala, što je bila laž.
Komentari (5)
Srbin
12.04.2017 21:21
Gospodo novinari, bolje se pozabavite, Srpskom pravoslavnom crkvom, koja je, veceras, dozvolila da gost, u studiju parova, bude njihov svestenik. Srbijo, e, sada si stvarno dotakla dno !!!
Milan
12.04.2017 21:30
Da li je zato dosao pop u studio da blagosilja razvrat ???!!!
ivan
13.04.2017 00:59
Ostavite se više ove cure od dvadeset godina mislim da je došao red da se pozabavite Sladjinom prošlošću,dajte malo da se smejemo i na njene ljubavi sa oćenjenim političarima u njenoj lepoj i za blud emisiju sa starcima
mimmli
14.04.2017 15:48
@ivan - Pokušali su u prošloj sezoni,pa inspektor zamalo dobio infarkt od nje,poludila i sa pola dijelova polgrafa izletila,a samo je bilo pitanje o Malnaru,jel imala šta sa njime.Rekao čovjek da tako nešto još nije doživio.
gagi
13.04.2017 14:05
Samo sa Mladenom?