Ana Nikolić se ne presvlači otkako se udala


Privatna arhiva

Privatna arhiva
Pevačici se izgleda toliko svideo kostim koji je nosila u Poreču pa za Split nije htela ni da traži drugu odevnu kombinaciju!

Privatna arhiva

IZBEGNI PAD, OSIGURAJ DOBITAK!

Možda vam sada ne ide u životu, ali neće tako doveka: Jedan horoskopski znak je predodređen za uspeh, sreću i obilje, evo koji je u pitanju
Svi se i dalje pitaju kako je toloko uspela da smrša: Uz ovu Dijetu Ana Nikolić se prepolovila, danas izgleda nikad lepše i bolje, a evo šta je pila svako jutro

EKSKLUZIVNO Čuveni ekonomista Džefri Saks – „Srbija ima veliku šansu, da postane most, mesto povezivanja“

Obožavaju ih leptiri i pčele, privlače oprašivače: Posadite ih pored ostalih vrsta cveća, momentalno će sve procvetati, a i one su prelepih boja

BUDUĆI RUSKI TENKOVI ĆE IMATI MOĆNE TOPOVE I LASERSKU ODBRANU: Sve svetske sile prave nove oklopnjake gledajući situaciju u Ukrajini (VIDEO)

MLADOST Engobirani crep nove generacije i Energetski blokovi – provereni kvalitet uz 50 godina garancije!

SAV BESMISAO BLOKADA: Došli da protestuju za dekanku a ne znaju kako se zove! (VIDEO)

RUSKI NOVINARI "TROFEJ" ZA KIJEV: Ratni reporteri o ukrajinskim oružanim snagama koje ih "love" po prvim linijama fronta (FOTO)

Zar se ovako spšava brak, očajnički želi da ga zadrži: Kanjeova "bivša" se opet grebe za njegovu pažnju, evo kog keca je izvadila iz rukava?

"OVO JE POLITIČKA PRESUDA": Marin Le Pen najavila borbu protiv odluke suda da joj zabrani da se kandiduje na predsedničkim izborima

UEFA ODUŠEVLjENA SRBIMA: Evo ko će deliti pravdu na Evropskom prvenstvu za žene u Švajcarskoj

DOSAD NEZABELEŽNO: Crvena zvezda se odlučila na potez kakav se ne pamti
MISTERIJA TELA DEVOJČICE U SAVI! Slovenija se uključila u potragu, evo kada će stići nalazi TOKSIKOLOGIJE I OBDUKCIJE
Opljačkana pevačica! Lopovi odneli nakit vredan 20.000 evra, ali to nije sve

Komentari (2)
olan
31.07.2016 00:15
Čuo sam da im je Cazim Osmani dao apartman za prvu bračnu noć.Onda su malog Rastu napili i da su utroje spavali.
Vanna
31.07.2016 07:36
Spojili su "lepo i korisno" ...On njoj kao muz.....a ona njemu karijeru...Ko bi inace znao za ovog klovna....?? Ona je takva lenstina da tesko moze i sebe da opsuzi... a kamo li da bude nekome zena.... pogotovo ovome sa ikebanomna glavi....Sta sve ljudi ne rade za loveu i slavu???