Mašu doživljava kao sestru: Anastasija Ražnatović
Milan Ilić

 

Mašu doživljava kao sestru: Anastasija Ražnatović

Milan Ilić

Anastasija Ražnatović, Foto: Milan Ilić

- Mislim na oca svakoga dana, bio praznik, rođendan ili neki sasvim običan dan. Tata će mi faliti kroz život, ali moram da se naviknem na to da živim, odrastam i starim bez njega.

Na pitanje novinara šta je to što joj najvše fali, Anastasija otkriva:

 - Maštam da mu sednem u krilo, da ga zagrlim, da ga poljubim, da mi da neki savet. Verujem da bih se osećala zaštićenije da u mom životu postoji ta muška figura. Ali mama se uvek trudila da nadomesti taj nedostatak. Činila je sve što je mogla i ja sam joj za to jako zahvalna, kaže Anastasija i dodaje da joj je najbolnije to što se ne seća očeve boje glasa, osmeha, dodira.

Kaže da od mangupa može da je sačuva i mama, ali otkriva da je boli kada čuje nešto ružno o svom ocu.

 - Mnogo me boli kad čujem neku ružnu reč o mom tati, ali se isto uznemirim i kada neko vređa moju majku, brata...Zaštitnički sam nastrojena i poželim da ih odbrnanim i zaštitim - rekla je Anastasija.

Komentari (4)

milomir.dv

30.04.2016 01:37

Između dva pića i dve cigarete.I ja mislim na mog oca kad sam pijan.

SVETLANA

30.04.2016 11:40

@milomir.dv - BAS MIJE TE ZAO DEVOJKO . BAS SI ZA ZALJENJE JADNA TI.......

Seka

30.04.2016 06:27

Koga briga sta ta osoba bez ikakvih zivotnih dostignuca razmislja i misli

Urban Kan

30.04.2016 08:39

Ma suze mi krenule i zbog njega i zbog tebe! Kako veliki Uskrs da proslavimo posle ovakve vesti?