Bora i Maca pričaju
Printscreen
Bora i Maca pričaju

Printscreen

Bora i Maca, Foto: Printscreen

Dok je Santana sa svojim kumom razgovarao u dvorištu o situaciji koja se dogodila, pojavila se i Maca, a Miki Đuričić tražio je od svoje kume da mu vrati prsten pošto je očigledno ljubav između Bore i Diskrecije pukla.

Maca je odmah vratila Mikiju prsten, nakon čega je ušla još jednu svađu sa svojim verenikom.

- Neka brani onu klošarku Sašku. Samo neka nju brani. Pali bre! Nikada me nisi branio! Tražila sam samo da me ne napadaš. Samo sam te molila kao Boga da me ne napadaš. Braniš Sašku umesto da meni kažeš da sedim tu, ti si me napao! M'rš - rekla je Maca Bori.

- Sada ću da uzmem prsten i da verim Anu Korać - odlučio je Santana.

- Pa veri je, svaka ti čast, neka vide ljudi da se sprdaš! Hoću da ti vidim leđa. Posle ove, nikada neću staviti taj prsten na ruku - odgovorila je Diskrecija.

- Ima sa drugom da se verim na Badnje veče. Miki, daj prsten da proba Ana! - rekao je Bora Maci, pa se obratio kumu.

 

Komentari (2)

nina

26.12.2017 16:07

Nije bitno ko je i sta je , nasilje nad zenama nije ok !

miso

26.12.2017 17:09

Bora Santana je Bora Budala. Verio je Macu koja ga voli. Raskinuo veridbu. A sad ce da veri Anu koja ga ne voli?