Bosanci pobesneli na Duleta zbog srpske majice


Profimedia
Vujošević je govorio o mnogim temama u intervjuu za sarajevsko "Oslobođenje". Novinari ovog lista su podsetili Vujoševića na to da je nosio majicu sa grbom Srbije na seminaru Udruženja košarkaških trenera naše zemlje, što se mnogima nije svidelo u BiH.
- Pitali ste i za majicu koju sam nosio, a koju su mi neki zamerali. To je glupost koju ne želim mnogo da komentarišem. Prvo, u ovim gladnim godinama nisam se nikad najeo onoga što se ne jede. I ni u jednoj situaciji nisam čovek, koji kad se menja katanac, menja i glavu. Poznato je da sam ja neko ko nije nacionalista i ko ljude gleda ne po tome ko je šta, nego kakav je ko. I na seminaru koji je organizovala trenerska organizacija Srbije su nošene te majice, kao neka uniforma i ja sam je s ponosom nosio, jer sam član te organizacije - direktan je Vujošević.
Pored škakljivih pitanja, novinar se raspitao i za selektorovo zdravlje.
- Što se tiče noge, ide ka veoma dobrom završetku, ka totalnom izlečenju.To nije izgledalo tako u Slovačkoj, jer jer krenula upala, nije se dobro dijagnosticirao razlog, kako je ona krenula, a razlog je bio udarac, koji se desio na poluvremenu utakmice sa Švedskom, gde sam od nervoze udario levom nogom u neki maserki sto i taj udarac je naišao na povišen šećer - objasnio je situaciju Duško Vujošević.
Komentari (5)
Zabole me za Duleta
12.09.2017 21:50
nakon one izjave pre neki dan!
Bane
13.09.2017 06:34
@Zabole me za Duleta - Covek dva pute rekao istinu a ti dva puta nesto ne volis.
Amater
13.09.2017 10:20
PRVO GA PLJUJETE A SADA GA LIZETE,ON JE KAO COVEK NULA ALI KAO TRENER IMA KVALITETE.
lignjoslav
13.09.2017 11:38
@Amater - @amater on je velika 0 u svemu
Predrag
13.09.2017 12:08
Kako može Jugoslovenoid, koji izjavjuje da je Srbija kriva za rat, da nosi srpski majcu.