Viktor i Brena
instagram
Lepa Brena i Viktor Živojinović
Pevačica ništa neće da prepusti slučaju: Lepa Brena i Viktor Živojinović, Foto: Instagram/viktorzivojinovic

Slavlje će biti organizovano u jednom poznatom beogradskom hotelu, a koštaće Živojinoviće oko 30.000 evra. Svom nasledniku za 18. rođendan, koji će proslaviti 30. marta ćele da poklone i automobil, za koji planiraju da izdvoje oko 70.000 evra.

Na zabavu će pozvati oko 300 zvanica, među kojima će se naći mnoga značajna imena iz svete estrade, politike, ekonomije i sporta.

Brena i Boba će se potruditi da ispune i sve muzičke želje svog mezimca, pa će goste uveseljavati njihova buduća snajka Aleksandra Prijović, koja je u vezi sa pevačicinim pastorkom Filipom. Osim nje, pevaće i Rada Manojlović, Darko Lazić, Predrag Živković Tozovac, Aca Lukas, Ana Bekuta i mnogi drugi.

Pevače će cele večere pratiti orkestar Ace Sofronijevića, dok će trubači biti zaduženi da u kasnim satima atmosferu dovedu do usijanja.

- Brena i Boba su se već dogovorili da se te večeri služi samo najbolja hrana i piće, a torta će biti ogromna. Porodici je najvažnije da sve preođe kako treba i da slavljenik bude zadovoljan i zabavom i automobilom koji planiraju da mu daruju - kaže izvor dodajući da još nisu izabrali model auta.

Viktor kaže da su pripreme za njegovo punoletstvo u toku.

- Biće to nezaboravna žurka. Slaviću s porodicom i prijateljima. mami je važno da sve bude na vrhunskom nivou i zato ništa ne prepušta slučaju. Sigurno je to da ćemo se svi leo zabaviti. Nema potreba da se oko toga pravi senzacija - rekao je Viktor.

Komentari (6)

milica

27.01.2016 23:21

Celom Srbijom vlada kriminal i kafanski polusvet

dorcolac

28.01.2016 00:49

@milica - Umesto zurke, bolje da Viktoru uplati fitnes trenere i mu nadje dobrog nutricionistu. Tuzno je da decko od 18 godina ima toliko kila viska.

IVA

27.01.2016 23:34

BOGINJA. LEPA BRENA NAJVOLJENIJA PEVAČICA REPUBLIKE SRPSKE, SRBIJE, BALKANA. EVROPE, I DOBROG DELA SVETA. BEZ KONKURENCIJE. U BLIZINI JOJ JE DRAGANA MIRKOVIĆ, DRUGIH PEVAČICA SA OVIH PROSTORA KOJE SU U TOJ MERI POPULARNE VIŠE I NEMAMO. SPALA KNJIGA NA DVA SLOVA.

dobrog dela sveta!!!!!

28.01.2016 00:49

@IVA - Ako mislite da je spala knjiga na dva slova ,onda ste vi uz duzno postovanje slabo nacitni!!!!A nasa sveopsta majka Ceca!!!!!Najvoljenija pevacica dobrog dela sveta..................?

zokac

28.01.2016 03:13

Koga boli uvo za Fahretu i kokliko trosi

Anna

28.01.2016 07:22

Gde se o ovome pise nego u Srbiji!? Sta nas briga i da potrosi milion... ne kapiram. Primitivno.