Ceca plete kolce po Beču (VIDEO)


Ivana Mastilović Jasnić
Svetlana Ceca Ražnatović astmosferu je sinoć u Beču dovela do usijanja, a nakon što je otpevala svoje najveće hitove na oduševljenje svih, sa studentima je zaigrala kolo!
Sa Cecom u Beču bili su njena sestra Lidija i ćerka Anastasija.

Ivana Mastilović Jasnić
Prethodno veče učesnike žurke je od "stolova podigao" Đani, a uz njegove pesme veselili su se Šešeljev sin Aleksandar, Dragomir Karić i Ivica Tončev.
Komentari (6)
anja
10.11.2016 12:49
Iskreno se nadam da su ovo zadnji trzaji malogradjanstine, seljakluka, prostakluka, i psihofizickih i moralnih nakaza.
cuckovic bosko
10.11.2016 16:48
@anja - Nadam da ste u pravu ali tesko !dok politiku vode u klupama skupstine ovakvi popot Palme mrka kapa.Doticni se obogatio tokom rata raspadom drzave a znamo desna ruka bese pok. supruga doticne sa slike.Tal izmedju njih star preko 20g imunitet ga stiti a krsni kum zvani koferce vecno na strazi.Nece da ide lako jer ovi vlast ne davaju jedino ilovaci i nikom vise!
vitez
10.11.2016 17:05
@anja - Bogami nije, proširi li se van Srbije. A zašto Palma ne obiđe one mučenike u Kragujevcu što štrajkuju glađu, nego pere lovu sa Cecom.
V.Vera
10.11.2016 18:18
Teško, stari Ceca pristigla (S)Tasona, i to tako ide. Ali, dobro, imale su priliku bar da se druže sa studentima, kad već nisu da budu studenti, svršeni ili brucoši, s obzirom na starosnu dob i "vodiča"!
HA
10.11.2016 20:41
JECO JADNA SI, PA VEĆE MORALNE NAKAZE OD TEBE NEMA, KAKO VEĆ JEDNOM NE SHVATAŠ DA SE DVADESET GODINA PLJUVANJEM TRUDIŠ DA SRUŠIŠ JEDNU CECU
verica
11.11.2016 00:58
sta je briga,obezbedio je kriminalac njen da trosi tudje