Svetlana Ceca Ražnatović
K. Kamenov
Svetlana Ceca Ražnatović
Ceca na koncertu u Nišu, Foto: K. Kamenov

Folk zvezda dočekana je oko 22.30 časova povicima iz nekoliko hiljada grla: „Ceco mi te volimo“, nakon čega je počela koncert pesmom „Nagovori“.

- Ovaj koncert je moj poklon vama i ne košta ni dinar - rekla je Ceca pred oduševljenim fanovima i na početku razrešila višednevne kalkulacije o tome ko plaća i koliko kosta njen nastup.

Ceca, koncert, Niš
Nišlije su povadile mobilne telefone i snimanje j počelo, Foto: A. R.

Pre izvođenja numere „5 minuta“, popularna pevačica se poverila obožavateljima da bi želela da joj se desi ta pesma a onda zajedno sa masom zapevala „hoću da budem luda na pet minuta“. Ceca je izvela neke od svojih najvećih hitova, ređali su se kao na traci stihovi „Ti voliš nju, a tebe ja“, „Neodoljiv, neumoljiv“, „Idi dok si mlad“... Hiljade mobilnih telefona upalilo se na „Maskaradu“.
-Upalite telefone, neka svetli Niš uz ovu pesmu, da nas vidi ceo Balkan, poručila je Ceca.

Ceca stigla u Niš
Ceca stigla u Niš, Foto: A.R.

Ponoć su Nišlije na Trgu dočekale uz pesmu „Dobro sam prošla ja“. Nakon vatrometa, okupljenima se obratio Gradonačelnik Niša Zoran Perišić i čestitao im Pravoslavnu Novu godinu sa željom da je provedu u „ljubavlju zdravlju i veselju".

Ceci roditelji podrška u Nišu
Ceci roditelji podrška u Nišu, Foto: A.R.

- Hvala Ceci za ovaj koncert, ali da bi je pokazali koliko je volimo hajde da 35.000 ruku napravi srca i da ta slika obiđe svet. Vi ste ovo veče napravili najlepšim i naša Ceca, rekao je Perišić.

Pre početka koncerta, Cecu je u Gradskoj kući primio gradonačelnik Niša i poklonio joj buket cveća. Na prijemu kod gradonačelnika bili su i Cecini roditelji – otac Slobodan i majka Mira koji su iz prvih redova pratili njen nastup.

Ceci tata i mama kao podrška u Nišu
Ceca ima podršku roditelja pred nastup u Nišu, Foto: A.R.

Koncert je počeo u 22,30 sati.

Komentari (9)

bosa

14.01.2016 01:44

znači nije tačno da je vlada srbije platila za cecin koncert kako su pojedini objavili.bože zar nemože ni jedan događaj bez podvala.ceco svaka čast nije ni čudo što te narod voli.

vitez

14.01.2016 09:20

@bosa - Blago tebe kada veruješ u bajke, zaštićena su od moždanog udara.

ana

14.01.2016 03:50

Ko je bre ova da ona nekom nešto poklanja?

sanja

14.01.2016 03:52

Ali gledaj joj majku i čizmice, na šta liče gospode Bože.

Tanja

14.01.2016 08:48

Zato su zrenjaninci platili letos duplo...

GALEB

14.01.2016 10:08

@ VITEZ TAKO JE VITEZ.

gargamel

14.01.2016 15:53

Neka kaze sta bi sa honorarom, da li je od toga nesto poklonila

dana

14.01.2016 16:36

,,hleba i igara,, ....dotična u bundi od chinchile, koja vredi desetine hiljada eura, osim ako nije, nabavljena na drugi način, pred mladim ljudima bez buducnosti peva li peva .......... ! nadam se da je nastupala iz patriotskih pobuda, bez naknade!!!!

zare

14.01.2016 17:48

DOTAKLI SMO DNA SA DNOM DNA