Ima novog dečka: Ivona Negovanović
Rajko Ristić

 

- Više neću ništa da komentarišem o toj osobi. Ne dajem nikakve izjave koje se tiču njega, jer ne želim da mu dajem na značaju. Zašto bih išta pričala o njemu?! Ja sam posebna osoba, devojka koja nije vezana za njega - besno je rekla Cuca.

- Prekinula sam svaki kontakt s njim. Šaban više neće raditi ni na mojim pesmama. Za nove pesme sam zadužila druge ljude. Neke numere biram, a neke sam već snimila. Sada ću uraditi jednu baladu koja će opisati moj život u celosti - tvrdi Ivona, koja otkriva da je zaljubljena.

- Zaljubljena sam i srećna u vezi. Ta ljubav traje dugo i nikada do sada nisam bila ovako zaljubljena. Stalno smo zajedno. Nedavno se povredio, pošto je sportista, pa sam to teško podnela. Međutim, na sreću, sada je sve kako treba. Funkcionišemo odlično - rekla je Negovanovićeva, ali nije htela da otkrije ime dečka.

Ostao bez drage: Šaban  Šaulić

Rajko Ristić

Ostao bez drage: Šaban Šaulić, Foto: Rajko Ristić

- Nije toliko poznat kao neki sportisti u ovoj zemlji, ali ne želim da otkrivam njegov identitet. Još hoćemo da tajimo našu vezu - ističe Ivona, koja smatra da je mlada da se uda.

- Još sam mlada za udaju, imam tek 26 godina. Kada se udaš, onda dolazi na red da rodiš dete, a sve to uzrokuje da staneš s poslom. Može sve da se postigne. Kako velike zvezde sve postižu?! Ali treba malo sačekati - objašnjava Cuca, koja je, kada je sve sumirala, ipak shvatila da želi da uskoro postane mama.

- Volela bih da dobijem dete. To je san svake mlade devojke. Jedno malo bepče bi bilo lepo - kaže Cuca, koja tvrdi da je umorna od nastupa i da zbog toga jedva funkcioniše.

Nemam vanbračno dete

Iako Atina Ferari tvrdi da Cuca ima osmogodišnju ćerku, Ivona to oštro demantuje. - Ne želim da komentarišem tračeve. Nemam vanbračno dete - kratko je poručila Negovanovićeva.

Komentari (2)

cucala

15.07.2016 23:05

pravo ime su joj dali.

posmatrac

16.07.2016 07:01

Zar takve kao ti zasluzuju dete ,ides sa dedom menjas partnere ,nemas postovanja prema buducem detetu ,naravno ni prema samoj.