Rešila da se uniformiše: Jelena Samardžić
instagram
Rešila da se uniformiše: Jelena Samardžić

instagram

Rešila da se uniformiše: Jelena Samardžić, Foto: instagram

Omladinka SPS-a Jelena Samardžić, koja se već proslavila obnaženim fotkama na društvenim mrežama, izgleda da nema dilemu koja funkcija bi bila najprikladnija za njenog stranačkog lidera u budućoj vladi Srbije, pa se slikala u majici Specijalnih antiterorističkih jedinica MUP-a Srbije i svoju fotografiju postavila na Instagram. Po svemu sudeći, Samardžićeva se ovom fotografijom preporučila Dačiću za prelazak u najelitniju policijsku jedinicu, pošto se „umorila” od posla u JP „Srbija šume”, koje je pod kontrolom socijalista. Kako je „Alo!” već pisao, lepa Jeca je koristila svaki trenutak da skoči do toaleta u firmi u kojoj je zaposlena i pred ogledalom ovekoveči svoj stajling, a bogami i pozamašne atribute.

Razgolitila se: Jelena Samardžić

instagram

Razgolitila se: Jelena Samardžić, Foto: instagram

Mlada socijalistkinja je tokom protekle predizborne kampanje takođe bila i više nego aktivna, o čemu najbolje svedoči to što je prezime lidera SPS-a Ivice Dačića tetovirala na ruci, a logo SPS-a iscrtavala na noktima. Sada je napokon odahnula. Izbori su prošli, kampanja je završena, a ona se posvetila uživanju u spa-centrima, iz kojih je čašćavala svoje mnogobrojne pratioce golišavim fotografijama. Mlada socijalistkinja iz Priboja, koja se često fotografiše sa funkcionerima SPS-a, među kojima su i lider SPS-a Ivica Dačić, počasni predsednik Milutin Mrkonjić, ali i buntovni potpredsednik Branko Ružić, poput prave starlete zavodljivo je pozirala u minijaturnom crnom bikiniju, koji otkriva sve njene atribute. Tu sliku je zatim objavila na društvenoj mreži Instagram i pobrala oko 100 lajkova.

Zbog nje bi bio i ministar poljoprivrede: Ivica Dačić

Vesna Lalić

Zbog nje bi bio i ministar poljoprivrede: Ivica Dačić, Foto: Vesna Lalić

Jelena Samardžić, koja se na Instagramu predstavlja kao „dark lejdi“, iliti „mrak dama“, u žižu javnosti najpre je dospela pomoću „SPS noktiju“. Naime, ona se na svom nalogu na društvenoj mreži Tviter pohvalila fotografijom noktiju obojenih u crveno i na kojima je bio ispisan logo njene stranke, kao i broj tri, koji je bio redni broj SPS-a na glasačkom listiću.

Komentari (13)

nedjo

01.08.2016 20:16

svaka cast,verujem da je ova uvek zauzeta...

Lola

01.08.2016 20:16

Zgodna Jeca. Kakve bi to specijalne jedinice bile.

crna trojka

01.08.2016 20:29

E bas bi voleli da mala ode malo da poseti policijske kasarne. Nocu pogotovo. Pa do zore.

gistro

01.08.2016 20:34

Ako je se dokopaju specijalci...ici ce ko da je jahala bure...

Сава Прокоповић из Ритопека

01.08.2016 20:37

Сада је све САЈ, нема више ПТЈ. А што се тиче Дачићевог харема, можда је то добро. Када дођу сранци у посету Србији, не морају ићи под плави мост или у пицин парк. Добијају на једном месту комплетну услугу, као комплет кафа (домаћа кафа, чаша обичне воде и ратлук са чачкалицом, негде има и ракија приде).

sever

01.08.2016 21:41

@Сава Прокоповић из Ритопека - Savo, svaka ti je zlatna!

Darko

01.08.2016 20:43

samo napred mala

Miša

01.08.2016 22:11

Bar je SPS poznat po obračunu sa kriminalom.

Papa

02.08.2016 03:06

SPS sazdan od olosa i prostitutki nastavlja da hara Srbijom VUCICU SRAM TE BILO ,TI NIKAKAV GLAS ODLUKE NISI IMAO U FORMIRANJU VLADE

momazver

02.08.2016 06:28

Slatkiš...zna on zašto hoće u specijalce.Od ovih larpurlartista iz partije što se samo slikaju-nema fajde, a i svi su pod gvozdenom čizmom,što starih,što najnovijih žena...i svastika...jel..a ono ako ćemo pošteno ,nisam siguran da baš nešto I MOGU....Pričanje je veliki napor...isprazni čoveka,pa zakazuje tamo gde običan narod,ako je sit- ne!Ali svako zadovoljava svoje potrebe kako najviše voli.Srećice,želim ti da se oznojiš,SVE SKUPA sa specijalcima!Nek uvenu dušmani!

Lepi

02.08.2016 15:21

Kakav primitivizam ! Ovo je vugarnost velikih razmera, za stid i sram ! Knjige u šake ,a ne zvonca i praporce... Bruka kakvim se mediokritetima daje prostor u štampi !w

Hahahaa

02.08.2016 16:34

@Lepi - Lepi,samo citaj o lepoj i ne sekiraj se.