Vladimir Stojković
M. Metlaš
Vladimir Stojković

M. Metlaš

Polako, kiksnuće i Zvezda... Vladimir Stojković, Foto: M. Metlaš

Imajući u vidu da su crno-beli imali igrača više punih sat vremena i da su do boda došli tek u šestom minutu nadoknade, može se reći da je ovo, posle poraza od Voždovca, najlošija partija kluba iz Humske u ovoj sezoni.

- Nismo ovo hteli, ali na kraju smo uzeli bod. Desi se takva utakmica, u kojoj sve krene kako ne bi trebalo. Nismo dali gol na vreme, iako smo stvorili šanse, pa se na kraju desilo da smo ostali bez priželjkivana tri boda. Napredak je bio borben, naravno, nema šta da se kaže - ističe čuvar mreže Partizana Vladimir Stojković.

Crno-beli zaostaju za vodećom Zvezdom pet bodova, a za Vojvodinom dva. Nalaze se trenutno na trećem mestu posle devet odigranih mečeva.

- Ima još dosta utakmica, a posle se i dele bodovi. Ima još da se igra. Sve ovo može da se nadoknadi. Desiće se i njima neki neuspeh - uveren je Stojke.

Komentari (3)

milomir.dv

21.09.2017 15:09

Zabranjeno je spominjati ofsajd prilikom gola i krvnički start Stojkovića u petercu Napredka.

Slave

21.09.2017 21:06

Bruka i sramota !

5 NDH IGRACA IDOLI TUDJMANOVIH NARIKACA

21.09.2017 23:52

SAMO TI SANJAJ MUJO.