Presekla tortu: Dragana Mirković
Zoran Ilić
Presekla tortu: Dragana Mirković

Zoran Ilić

Presekla tortu: Dragana Mirković, Foto: Zoran Ilić

Ona je tim povodom spremila hranu, slatkiše i piće za sve svoje kolege, a na snimanje je dovela i Jelicu i Predraga, svoje roditelje. Dragana je sve vreme pazila da njenim roditeljima nešto ne fali, pa ih je non-stop obilazila, a koliko ih voli najbolje pokazuje to što ih je stalno ljubila.

Pevačica sa roditeljima Jelicom i Predragom

Zoran Ilić

Pevačica sa roditeljima Jelicom i Predragom, Foto: Zoran Ilić

Pravo iznenađenje večeri bila je torta sa Draganinim likom. Dok je ona pevala pesmu „Lepi moj”, konobari su na kolicima dovezli tortu na nekoliko spratova, a na jednom je bio nacrtan pevačicin lik. Mirkovićeva je nožem odsekla prvo parče, nakon čega su svi gosti mogli da se posluže.

 

Komentari (4)

Vesna

03.12.2016 15:00

Ova zena je jednostavno kraljica i mnogo dobra osoba. Imala sam prilike da je upoznam i apsolutno je zasluzila svo dobro ovog sveta.

ceca po

03.12.2016 16:31

Dragana je najbolja. Želim joj svo dobro obog sveta a njenim roditeljima dug i srećan život. Sigurno su jako ponosni na svoju predivnu ćerku. I treba da budu.

profa

03.12.2016 17:36

Bila i ostala prirodna.

Vanja

03.12.2016 19:56

Znaci i ovde platila, pa se komentari koji temelje na istini ne objavljuju.