Evo kakvo nas vreme čeka narednih sedam dana!


Profimedia
Vreme će u celoj Srbiji biti relativno stabilno u narednih nedelju dana, objavio je Republički hidro-meteorološki zavod Srbije.
Sutra će mestimično biti jak mraz i hladno vreme, a temperature i minus 15 stepeni.
Biće hladno i narednih dana, maksimalna dnevna temperatura bi samo u ponedeljak trebalo da bude u plusu, oko trećeg podeoka, dok će ostalim danima biti od minus jedan do minus tri.
Što se tiče one najniže, noćne temperature, ona bi trebalo da bude od minus četiri u ponedeljak do minus 11 u noći petak na subotu naredne nedelje.
Padavima neće biti mnogo, sutra i prekosutra će biti uglavnom sunčano, sa nešto malo oblaka, u utorak ponovo oblačno, dok će se u preostalom delu naredne sedmice sunce često probijati kroz oblake.
Komentari (1)
zagor
25.01.2017 10:39
Vi znate,do mojega!!!Pa prosli vikend ste rekli da u petak stize otopljenje,pa sad prolongirate do utorka,srede!!Pa i corava koka ubode zrno!!!Nemate pojma.