Fajgelj preti smrću Saši Jankoviću!


Nenad Mihajlović
Fajgelj, koji je protivnik vakcinacije, danas je na Tviteru pretnju smrću zaštitniku građana uputio uz navod iz “Blicovog” teksta koji mu je očigledno zasmetao:
“Sva deca moraju da budu vakcinisana, smatra zaštitnik građana Saša Janković. Krajna mera odbijanja vakcinacije može da bude i oduzimanje deteta”.
Tekst koji je razbesneo Fajgelja objavljen je pre dva dana na Blicovom sajtu. Ako bi pedijatar, na upit socijalnih radnika, procenio da je život nekog deteta ugrožen odbijanjem roditelja da ga vakcinišu, krajnja posledica mogla bi da bude i oduzimanje deteta sudskom odlukom.
Ipak, teško je zamisliti ovakav scenario, što smatra i ombudsman Janković, navodeći da “takav slučaj nije zabeležen i da bi to bilo preterano”, kao što je i navedeno u pomenutom tekstu “Blica”. Janković je to na Tviteru i predočio Fajgelju, uz komentar:
“Ja vama ne mogu da oduzmem dete, vi mene možete da ubijete. Uživajte u tome”.
Fajgelj je, međutim, nastavio da preti:
“Ubiću svakog ko uđe u moj dom da oduzima moju decu. To je moja dužnost kao oca, muža, Srbina i slobodnog građanina. Ali neću da ginemo samo mi domaćini i policajci i socijalni radnici. Oni na vrhu, koji su nas naterali da se ubijamo, isto moraju odgovarati”.

Rajko Ristić
Komentari (6)
ana
27.02.2016 01:30
poverenje je izgubljeno.
Darko
27.02.2016 08:04
Mome decaku je mmr vakcina delimicno sprzila mozak.Muke kroz koje smo prosli znamo samo ja i zena.Kad je trebao da se vakcinise za skolu nisam to dozvolio.Ako nekome padne na pamet da mi ga oduzme neka se prvo pozdravi sa ukucanima.
Makrijan
27.02.2016 08:52
Zasto napadate Fajgelja? Covek je potpuno normalan roditelj a to sto su se nadlezni upleli u koaliciju sa farmakomafijom - to nije stvar zdravlja dece nego za ispitivanje od kriminalisticke sluzbe jer ovakvi "zakoni" nisu zakoni - ovo je sramota Srbije !!!
goran
27.02.2016 10:09
podrzavam Andreja 100 posto.da nas je vise koji misle i govore kao on,ne bi dosli u situaciju da nasa deca budu zamorcici farmaceutskih bandita.mi smo odgovorni za nasu decu.
milan1977
27.02.2016 18:21
Nasi politicari kao i svi u svetu su poslusni mali pijuni koji ce raditi sve sto im se kaze a pritom ih ne zanima iz kog globalnog izvora dolazi naredba,zato treba posebno biti pazljiv za te dusebriznike koji toliko brinu o nasoj deci da su u stanju da vas ucenjuju i da vam prete i da vas teraju da vakcinisete decu, a pritom ne haju za milione ne zaposlenih u ovoj zemlji i milione koji rade kao jeftini robovi domacim poslodavcima a kao rezultat toga ista ta deca gladuju..OPREZ....
mr.no
29.02.2016 01:56
Sto ne vakcinisete Tacija.