Hirurgija vam neće pomoći kad ostarite


Zoran Lončarević
- Volim društvene mreže, zabavno je, ljudi se javljaju, a kad se ne slažemo, mi se odfrendujemo i prihvatamo neke nove likove. Sve to skupa nije ništa, ali ispunjava praznine - iskrena je glumica.
Eva se osvrnula i na srpske starlete, kojima je poručila da im estetska hirurgija neće zauvek biti saveznik u lepoti.
- Živimo u vremenu kada svako može da izgleda kako želi ako može da plati, plastična hirurgija može da otkloni nedostatke mladosti, ali starost ne može da izleči - zaključila je ona.
Komentari (2)
komentar
12.09.2016 14:47
Evi vise niko nista ne veruje. Trazi paznju i sazanjenje od ljudi. Pri tom joj dramaturgija ide od ruke. Za kancer je poznato da je sama sebi postavila dijagnozu, za navodno siromastvo, takodje iako ima solidnu penziju i zivi u velikom stanu na Vracaru. Teski manipulator.
Mimi
13.09.2016 08:19
Pa ne bih se baš složila da plastična hirurgija ne pomaže u starosti. Lepa Lukić je dokaz za to i sa 80 godina.