Izgoreo poznati beogradski splav!


Shutterstock
Kako piše "Blic", vatra je progutala polovinu splava koji se nalazi na adresi Brodarska ulica bb. Pet vozila i 20 vatrogasaca izašlo je na teren i ugasilo vatru.
- Požar se desio jutros u 1.50 sati na splavu u Brodarskoj ulici bb. Vatrogasne ekipe su ga lokalizovale i ugasile, a uviđaj je trenutno u toku - rečeno je u MUP-u.
Ono što je najbitnije jeste da povređenih nema jer na splavu nije bilo gostiju, pa samim tim ni Hitna pomoć nije morala da interveniše.
"Freestyler" je jedan od najpopularnijih splavova za noćne izlaske i može da primi i do 800 gostiju.
Uzrok požara biće utvrđen nakon istrage.
Komentari (6)
NBGD
28.02.2017 08:46
Lepa vest.
meda
28.02.2017 08:49
Ja mislim da je slucajno. Ili stare instalacije.
meda
28.02.2017 08:49
Ja mislim da je slucajno. Ili stare instalacije.
severnetribine
28.02.2017 09:21
Izgoreli svi dabogda! Da Bog da!
Beograd na vodi
28.02.2017 11:17
Prmocija srpsko-crnogorskog turizma.
DA
28.02.2017 11:45
Posto je uz njihov zimslki objekat Tilt,gle cuda bas nocas postavnjena bomba, mislim ,da se ovo pakovanje da izgleda kao napad i reket a u stvari ima veze sa nekim porezom, osiguranjem,renoviranjem,prosirenjem ili tako nesto.Splav je goreo ali po slikama koje su dostupne se vidi da je daleko od iozgorelog a na Tiltu su popicala neka stakla. ,Nadam se da nece da se trorse pare i zamlacuje javnost,nego da ce nekom, sa mozgom biti dozvoljeno da ovo istrazi.