Jugovići brutalno ubijeni
Privatna arhiva
Jugovići brutalno ubijeni

Privatna arhiva

Jugovići Draga i Dragoljub su brutalno ubijeni, Foto: Privatna arhiva

Požarevačka policija uhapsila je 16-godišnjeg Filipa Đ. iz Brodice kod Kučeva zbog sumnje da je sredinom februara sa drugom Draganom R. (21) zaklao supružnike, svoje rođake, Dragu (74) i Dragoljuba (71) Jugovića iz istog mesta, opljačkao ih i njihova tela bacio u septičku jamu!

Filipov saučesnik je uhapšen u Beču i uskoro će biti izručen Srbiji.

 

Filipova baba je rođena sestra ubijenog Dragoljuba. Da sve bude još strašnije, Draganova baba Mila je pomogla krvnicima da sakriju tragove ubistva. Ona je posle zločina u kući Jugovića oprala krv zaklanih supružnika.

Izvor blizak policiji kaže da je Filip priznao zločin i da su u kući u kojoj živi pronađeni krvava odeća, nož, Dragoljubov mobilni telefon, 1.300 evra, kao i ključevi od porodične kuće ubijenih. Njegov saučesnik je pobegao u Beč, ali se sam predao policiji kad je čuo da je zločin rasvetljen.

Za ovaj zločin su prvobitno bili osumnjičeni trojica rumunskih državljana, koji su godinama nadničili kod Jugovića, a tokom saslušanja su negirali zločin. Jugovići su bili veoma imućna porodica, jer su imali motel-restoran u Brodici i devizne penzije od preko 2.000 evra, pošto su godinama radili u Austriji.

Komentari (1)

Nelex

08.03.2016 01:36

Sada smo verujem bez komentara. Nakon sto smo ispluvali one jadne ljude koji su bili ni krivi, ni duzni. Od izvinjenja niko nema vajde, ali evo, JA se javno izvinjavam za svoj komentar namenjen tim neduznim ljudima. A ove pocinioce i saucesnicu koji su u krvnom srodstvu ubijenima... No comment.