Kesić se u Londonu krije u govornici


On je očigledno ljubitelj aktivnog odmora, pa će, osim što će uživati u specijalitetima i šetnji Londonom, posetiti znamenitosti tog grada.
Kako su crvene govornice jedan od zaštitnih znakova Londona, Zoran je skriven u jednoj od njih pozdravio svoje fanove na društvenim mrežama.
Udarne vesti

PROFESOR ANTIĆ URNISAO REKTORA ĐOKIĆA: "Glumi da je Mel Gibson iz "Hrabrog srca" ali kad mu neko dirne plate, odmah na sud!" (VIDEO)

Neko radi i gradi, a neko bi da Srbija stane! Dok se Vučić bori za ekonomski napredak, opozicija traži da se sve zaustavi

Rektor Đokić u autorskom tekstu ogolio samog sebe: Briga me za Univerzitet, zanimaju me samo plate
Kako saznajemo, voditelj će u glavnom gradu Engleske provesti skoro dve nedelje, nakon čega će se vratiti brojnim obavezama.
Komentari (1)
lazni voditelji
07.02.2017 07:24
Kako to on uspeva da provede dve nedelje u Londonu posto je skup za zivot,a u emisiji stalno kritikuje drzavu kako se lose zivi.Izgleda da to ne vazi za njega.Ako ti je tesko zbog naroda,solidarisi se sa njim .