Mafija htela da otme učesnika "Parova"!


Printskrin
Vuk je otkrio šokantne detalje koji su šokirali učesnike rijalitija ali i gledaoce.
- Da. Vodio sam folklor u Rusiju, a pored toga nosio jednom čoveku papire za neke stanove. Upao sam u takvu situaciju dok sam to dostavljao, to ne mogu ni da vam opišem. Bio sam u raznim situacijama, ali prvi put sam osetio strah. Ne znam kako sam ostao živ, uspeo sam da prevarim jednog od njih i pobegao - objasnio je Đuričić.
Udarne vesti

Brnabić: Puna podrška Vučiću i svim normalnim i pristojnim građanima Srbije

"OVO JE BIO VIŠESTRUKI POKUŠAJ UBISTVA" Vučić o divljanju blokadera: Nasilje koje su sproveli u Novom Sadu Srbija nije videla

"Došao sam da bijem članove SNS!" Lažna žrtva, terorista Milomir Jacimović pokazao pravo lice (VIDEO)
Poligraf je pokazao da je Vuk govorio istinu!

Screenshoot Youtube
Komentari (5)
Manojlo
16.01.2018 09:57
Ko njega da otme, drugi dan bi bankrotirali koliko moze da pojede!
Vuk
16.01.2018 10:01
Ne mogu da shvatim kako osobe bez talenta mogu biti voditelji? Onda bi voditelj mogao biti i onaj Zmaj od Šipova! Ružica i Vladana Savović su odlične voditeljke a sad ne rade!
Sasa
16.01.2018 10:18
Neverovatno iritantan tip sa glupim forama.
Novosadjanka
16.01.2018 11:02
Ja sam bila u Rusini preko Naftagasa pa me niko nije ni pojeb.a kamoli hteo kidnapovati i to za vreme pijanog Jelcinja.Ovaj lažov,prevarant,žestoko laže da je završio 5FAKULTELTAje obična propalica,alkoholičar i lažov.Bez kinte je ušao da bi nešto zaradio.Ako je i bio juren,morao se baviti kriminalom,kao većina ovih jadova koji propagiraju za glupe neobrazovane penzose,i dokonu omladinu,da budu kurve,kriminalci,da se istetoviraju,ponos i dika Srbije,SRAM VAS BILO
Smiljka
16.01.2018 12:55
Kako osobe koje nemaju talenta mogu biti voditelji? Onda bi mogla i ja koja sam seljanka!