Marina Tadić
RAS
Marina Tadić

RAS

Marina Tadić, Foto: RAS

Naći će vremena i za odmor, to jest da se sunča na omiljenim plažama, da tamo pročita zanimljivu knjigu i nasmeje se u krugu dragih ljudi, a o udvaračima i ne razmišlja. Iako je navikla da sve oči budu uprte u nju kada obuče seksi bikini, retko koji muškarac se osmeli da joj priđe.

- Muškarci mi retko prilaze, ne samo kada se nađem na plaži, već generalno. Da li delujem opasno ili je nešto drugo u pitanju, ne znam. Previše sam zatvorena, pa reflektujem tu energiju, onda i oni budu zatvoreni. Ja imam dosta drugova, uvek sam u nekom muškom društvu i onda možda ti ljudi koji bi mi prišli misle da je neko od njih moj dečko, pa im je glupo da prilaze. Uglavnom sam u nekom velikom društvu, a kada sam sama, onda odem na neke plaže gde nikog nema, tako da nema ko da mi se udvara - objašnjava Marina i nada se da će ovog leta situacija biti bolja.

- Ko zna, možda ovo leto donese nešto novo. Možda će mi sad više prilaziti, jer sam se ofarbala u plavo - dodaje pevačica.
Marina otkriva kakvi muškarci mogu da zadobiju njenu pažnju i možda postanu njeni emotivni partneri.

- Muškarac koji bi da bude moj dečko mora da bude duhovit. Da li je lep, visok, zgodan, to uopšte nije važno, bitna je hemija. Nikada na te stvari nisam obraćala pažnju. U svakom slučaju, mora da bude duhovit i da bude stabilan muškarac, da bude svestan kakvu je ženu dobio. Finansijski momenat mi zaista nije važan. Nikad mi materijalne stvari nisu bile prioritet u životu. Ni kako je neko odeven, ni kakav je nekome status u društvu. Najbitnija mi je ljudskost, dobar odnos među ljudima, to mi je važno - iskrena je Tadićeva.

Ona nije želela da nam otkrije kakav je njen trenutni emotivni status.
- Ne postoji ništa u mom emotivnom životu što bih podelila sa javnošću. Poznato je da o svom privatnom životu ne govorim - poručuje pevačica.