Marko Đurić
Dalibor Danilović
Marko Đurić

Dalibor Danilović

Marko Đurić, Foto: Dalibor Danilović

Prema izvorima portala Koha.net, Đurić je tražio dozvolu da sutra boravi na Kosovu.

Odluku da mu ne odobri boravak, Ministarstvo spoljnih poslova je donelo nakon saznanja da Đurić, zajedno sa drugim zvaničnicima, ima u planu da sutra na Kosovu poseti nekoliko benzinskih stanica, koje nisu licencirane od strane kosovskih vlasti, piše taj portal.

Koha.net ističe da se Đuriću dozvoljava ulazak na Kosovo, samo uz prethodnu dozvolu Ministarstva spoljnih poslova Kosova, gde on mora da podnese izveštaj o agendi svog boravka na teritoriji Kosova, ističe Koha.net.

Ranije danas je najavljeno da će direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić boraviti sutra, 15. decembra u Kosovskoj Mitrovici gde će prisustovati puštanju u rad benzinske stanice i maloprodajnog objekta Naftne industrije Srbije.

Nakon 17 godina, Naftna industrija Srbije obnoviće rad sve svoje tri benzinske stanice na severu pokrajine, u Zvecanu, Zubinom Potoku i Kosovskoj Mirovici, saopšteno je iz Kancelarije za KiM.

Komentari (3)

paun

14.12.2016 23:37

ovaj dembelija sanja da je vucicev klon.. hahaha,koja drzava ,da ne smes uci na kosovo brale ,a.. hehe

Mikan

15.12.2016 11:35

Ajde mudrijašu, tvoj prijatelj Tači nek se zauzme za tebe, jer toliko si im toga dao gratis, da zaslužuješ privilegiju da otvoriš benzinsku pumpu, možda se tu nađe i neki semafor, ko zna ! Ako te ne puste, a ti ilegalno, ko što ti i priliči pametnjakoviću !

zix

15.12.2016 22:11

@Mikan - Jel ti dobro?