Dušica Grabović
screenshot
Latila se mikrofona: Dušica Grabović

instagram

Dušica Grabović, Foto: instagram

Dušica Grabović je pevačica koja je postala popularna nakon učešća u rijalitiju "Farma".

Ona na Instagramu često kači fotke i snimke kojima obaveštava svoje pratioce gde je i šta radi.

Ovoga puta, Grabovićka je objavila snimak iz jednog noćnog provoda, tačnije, bila je meta napada.

Pevačica i bivša rijaliti zvezda našla se noćas na meti napada grupe momaka u momentu kada je pokušavala da uđe u vozilo.

Momci su Dušici prišli nagovarajući je da ne ide kući i da još ostane, dok je pevačica već bila u automobilu. Ipak, momci nisu odustajali i bili su porilično navalentni da su počeli i da viču na pevačicinog vozača. Dušica je mirnim tonom i kroz smeh kontrolisala situaciju.

Pogledajte kako je to izgledalo...

 

 

Komentari (12)

srbbgd

01.08.2017 09:34

Какве бре певачице.Поред сваког имена..бивша учесница овог или оног срамота је поредити њихову професију са професијом вокалне солисткиње или ако је лакше певачице.Дајте закон да се пева у живо а не плеј бек па да чујете " Крике саване" и " Тарзан брани џунглу"

ANA

01.08.2017 09:38

ONA JE SAMO POZNATA PO IQ 20.

Prosvetljena

01.08.2017 10:13

Hvala što ste mi otvorili oči prikazom "poznate" srpske pevačice. Još kad biste naveli bar jedan njen megahit mojoj sreći neće biti kraja.

Сале

01.08.2017 10:41

Позната певачица? Никад чуо.

miroslav

01.08.2017 14:28

@Сале - Zvezda srpske estrade i sa pravom pisete o talentu,kojeg je otkrio glavom i bradom gospodin general Pavkovic.

Predrag

01.08.2017 14:25

Lepše ja prdim nego što ona peva.

rata tomasevic

01.08.2017 15:38

@Predrag - papak+predarag=papcina.zar se tako izrazava jedan mladic gospodin?

Joj

01.08.2017 17:10

@Predrag - Jaooj...a gde nastupate? Ja bih to rado da slusam. I Dusice-ne lazi. Niko te nije napao,momci su se ocigledno malo zezali,ne primaj se. Zeznula si se sto si objavila snimak,pa samu sebe pokopala i ne moze da ti prodje prica.

baba

01.08.2017 17:23

Jedne noci nisam moglaspavati i pogledam Farmu.Ona posle seksa sa Filipom vodi razgovor sa njim koji se sastojao od dve recenice celu noc.Znam da joj majka nije ziva i bolje, ovakva cerka ne treba nikome.

Aha ha

01.08.2017 18:01

pevačica ima vozača a oni drže kafice! Profesori nemaju vozača a napredne starletice ahahhha ovo je Srbija bez pokrajina.

Vera

01.08.2017 18:44

poznata pevacica??? Nikad nisam cula za nju!

Kolporter

01.08.2017 18:53

Njima na estradi treba jedan Konstantin,da đavole isteruje iz duše njihove obogaljene i nakaradne.