Parovi
screenshot Youtube
Isečena po telu: Aleksandra Subotić

Rajko Ristić

Nije ostvarila san: Aleksandra Subotić, Foto: Rajko Ristić

Ona je svojevremeno plesala oko šipke.

Ćerka Ljube Pantović, koja se u nedelju pred kamerama udala za cimera iz rijalitija Davida Dragojevića, želela je da bude profi igračica.

- Aleksandra je bila baš uzbuđena kad se upisala u školu plesa oko šipke. Posle svakog treninga bi pričala o novim stvarima koje je naučila. Iako je bila puna entuzijazma, odustala je kad je shvatila da joj je potrebna velika fizička spremnost da bi uspela u tom sportu, ali i zbog ćerke - rekao je za "Kurir" izvor blizak Subotićevoj.

Iz škole plesa su im potvrdili da je Aleksandra pohađala časove kod njih, a evo šta je rekao njen tata Karađorđe.

Karađorđe Subotić

Vladimir Živojinović

Karađorđe Subotić, Foto: Vladimir Živojinović

- To je izuzetno naporno, čovek mora da bude u kondiciji da bi igrao. Ljudi se zanose, a to mogu samo profesionalne igračice kao balerine. Ne znam da li je odlazila, znam da je htela, ali nisam siguran da je ona to i mogla. To je veoma naporno, potrebna je izuzetno velika snaga za taj sport - rekao je Karađorđe.

Pročitajte još:

Komentari (2)

Eto

13.05.2017 12:43

to nisam znala, znači ples oko šipke je sport, ili balet, a ne, to je teže od balete ili je teže od sporta. Au, pa to ispade da je lakše, npr završiti kvantnu fiziku, nego vrteti se i pućiti. Svaka čast. Nego, da li se kostimi za tu vrstu nauke kupuju, sami šiju ili je dovoljno od svega imati samo kaiš.

NIJE DOVOLJNO

14.05.2017 11:31

@Eto - ZA TAKO INTERESANTAN PRIKAZ SVEGA ŠTO PRISTOJNA ŽENA NE BI PRIKAZALA, POTREBNO JE BITI VEEEELIKI NARCIS, ZNATI SE NAMEŠTATI TAKO DA SE POKAŽU ATRIBUTI KOJI ĆE OČARATO MUŠKARCE I RAZOČARATI ŽENE KOJE DRŽE DO SEBE I DO ŽENSKOG RODA. JER MUŠKARCI KAŽU "SVE SU ONE ISTE" NARAVNO U PEŽORATIVNOM SMISLU.