Redžinald ima fetiš na komšijski donji veš
Printscreen Youtube
Redžinald ima fetiš na komšijski donji veš

Printscreen Youtube

Redžinald ima fetiš na komšijski donji veš, Foto: Printscreen Youtube

Za poslednjih nekoliko meseci Redžinald je ukrao više od 20 komada donjeg veša sa sušila u komšiluku.

Muške i ženske gaće, čarape, grudnjaci i drugi donji veš počeli su da nestaju u Folkstounu u Velikoj Britaniji, a onda je Redžinaldova vlasnica Liza Brikel provalila da njen ljubimac ima veoma čudnu naviku.

Redžinald se smirio kada je počela zima i Liza je pomislila da je u pitanju bio samo trenutni hir. Ali, kako je otoplilo tako je i mašor nastavio sa starim navikama.

- Počeo je prošlog leta da donosi veš iz tuđih kuća, ali je prestao kako je zahladilo. Sada je ponovo otoplilo, a Redžinald opet donosi tuđi veš - rekla je ona.

Na njenu sramotu, Redžinald ne prrestaje s ovom "prljavom" navikom.

Liza je zbog svega morala da kontaktira komšije i objasni im da njen mačor voli da krade donji veš.

- Ne mogu da mu objasnim da to ne sme da radi. Stalno donosi veš i kači ga na drvo, a onda sedi ispod i čeka da ga nagradim - rekla je ona.