Ovo je Anđela Veštica!


Fejsbuk
Anđela je u porno industriji bila poznata pod nadimkom Nensi Fensi, a u jednom od prvih intervjua koje je dala pred ulazak u industriju za odrasle, rekla je da joj je novac, ali i seks motivacija da snimi takve filmove, piše svet.rs.
Prvi seks je imala sa 13 godina, a do sada je stekla veliko iskustvo.
Udarne vesti

Zatvoreni krug moći: U senci institucija razvio se paralelni sistem uticaja

EKSKLUZIVNO! Bojović na saslušanju zbog nadstrešnice!

ODLIČNE VESTI ZA GRAĐANE SRBIJE: Uskoro se otvara još 14 km novog auto-puta i 30 km brze saobraćajnice
“Volim velike, mislim visoke, crne i snažne muškarce”, rekla je jednom prilikom Veštica..
Nedavno je između nje i Jelene Krunić, došlo do tuče. Njih dve su dugo bile prijateljice, ali je Krunićeva pretukla vešticu koja je bila u vezi sa Vladom iz “Elitnih odreda”, odmah pošto je Jelena raskinula sa njim.
Komentari (1)
Max
06.04.2016 04:10
Zar nisu novinari pisali da ova ne sme da uđe u rijaliti, zato što je u vezi sa nekim političarem? Bar objavite ko je, da imamo i neku korist od ovih rijalitija, da vidimo ko su SM likovi u raznim strankama. :))) Da nema njih, ne bi postojale ni ove jadne devojke, kao Veštica, Krunićka, itd.