Prepisao ženi sve što ima: Radulović
Oliver Bunić
Prepisao ženi sve što ima: Radulović

Oliver Bunić

Prepisao ženi sve što ima: Radulović, Foto: Oliver Bunić

Tako, em vodi firme na ime supruge Tatjane, em je sada „Alo!” došao u posed dokumenta koji pokazuje da je ona od 2014. i vlasnica poslovnog prostora u luksuznom delu Vračara!

Nadležni da se pozabave

Dragomir Anđelković, politički analitičar, smatra da bi državni organi mnogo ozbiljnije morali da proveravaju odakle funkcionerima imovina. - Nisam velika pristalica zakona koji omogućava da javnost sudi o nečijoj imovini, ali problem je što državni organi ne rade posao kako treba. Ako je Radulović bio stečajni upravnik u čitavom nizu čudnih slučajeva koji nisu do kraja razjašnjeni, a paralelno je njegova imovina rasla, to je ozbiljno pitanje za nadležne državne organe - istakao je on.

Naime, u poreskoj prijavi imovine do koje je „Alo!” došao jasno se vidi da je Radulovićeva supruga Tatjana Radulović marta 2014. prijavila vlasništvo nad 34 kvadrata poslovnog prostora, i to kao fizičko lice. Taj poslovni prostor nalazi se u samom srcu prestonice, u Svetozara Markovića 22. na Vračaru, u poslovnoj zgradi. Kako se navodi u poreskoj prijavi, tržišna vrednost objekta iznosila je 2014. godine 1,52 miliona dinara.

Interesantno je i da se pretragom te adrese na internetu dolazi do podatka da se baš tu nalaze firme „Emarket consulting” i „Emarket Capital“, koje su bile firme Saše Radulovića.

Zgrada u kojoj  Tatjana Radulović  ima lokal

Vesna Lalić

Zgrada u kojoj Tatjana Radulović ima lokal, Foto: Vesna Lalić

Telefonski broj pak koji se navodi kao broj firme više nije u funkciji, ali je taj isti broj ranije bio vođen kao kontakt telefon njihove druge firme. Prilikom pozivanja tog broja, dok je bio u funkciji, konstantno se javljala telefonska sekretarica na kojoj je bilo snimljeno na engleskom: ”Dobili ste „Emarket Consulting“. Uzvratićemo vam poziv u što kraćem vremenskom roku. Molimo vas da ostavite poruku nakon zvučnog signala.”

A to nije jedina firma Saše Radulovića. Naime, kako je „Alo!” već pisao, nekadašnji ministar privrede bio je vlasnik nekoliko preduzeća, i to firme „Ebusiness Services“, čiji je Radulović suosnivač, a u kojoj je trenutno njegova supruga Tatjana većinski suvlasnik, sa udelom od 60 odsto, dok je ostatak u vlasništvu njihove druge kompanije „Emarket Capital“. U toj firmi Radulović je bio većinski vlasnik do septembra 2013, kada je seo u fotelju ministra privrede i preneo sve upravo na suprugu.

„Alo!” je već pisao i da je Radulović svojevremeno vodio stečaj u preko 13 preduzeća, a u gotovo svim tim firmama je angažovao i plaćao porodičnu firmu „Ebusiness Services“!

Na adresu ove firme se vodi poreska prijava Radulovićeve

printskrin

Na adresu ove firme se vodi poreska prijava Radulovićeve, Foto: printskrin

No Radulović je u svojoj imovinskoj karti naveo da prima jedino platu narodnog poslanika od 70.000 dinara, a da nema ni auto, ni stan, niti ikakvu ušteđevinu ili kompaniju. Da li je pak Agenciji za borbu protiv korupcije prijavio šta se sve vodi na njegovu suprugu nažalost nismo uspeli da saznamo.

- Podaci o imovini supružnika nisu javni podaci. Podaci iz Izveštaja koji nisu javni ne mogu da se koriste u druge svrhe osim u postupku u kome se odlučuje da li postoji povreda zakona - poručili su za „Alo!” u Agenciji za borbu protiv korupcije i naveli da su javno dostupni podaci o plati i drugim prihodima koje funkcioner prima iz budžeta i drugih javnih izvora i podaci o javnim funkcijama.

Takođe, javni su i podaci o imovini funkcionera, pravu svojine na prevozno sredstvo, štednim ulozima i pravu korišćenja stana za službene potrebe.

Crno na belo: Izvod iz poreske prijave

printskrin

Crno na belo: Izvod iz poreske prijave, Foto: printskrin

 

Radulović bez komentara

Iako smo juče pokušali da dobijemo komentar Saše Radulovića ovim povodom, on nam do zaključenja ovog broja, po običaju, ništa nije odgovorio. No, kontaktirali su sa nama iz njegovog pokreta „Dosta je bilo” i poručili da je Radulović sve što treba po zakonu prijavio Agenciji za borbu protiv korupcije.

Komentari (118)

sever

01.08.2016 22:23

Koliko ste rekli ima kvadrata taj luksuz? Koliko, 34 ?? Trideset cetiri kvadrataaaa??? UUU jjjeee kakav luksuz! U LUKSUZNOM KVARTU !!! Gde je taj kvart? Na Senjaku, Dedinju? Nee , na Vracaru!Pa da ! Eno na slici se vidi zgrada, cist luksuz!!Jel vi to zaje...te narod? TO luksuz?

momazver

02.08.2016 07:22

@sever - Đe primaš honorar botino?..i ovijeh 39 članova stranke? Biće je ljigav i *čuje se*...natopljen teškim suzama radnika, upropaštenih ljudi i porodica im, čije je firme ovaj stečajni upravnik NAMERNO UNIŠTIO, e da bi sebi nabio korist u džep!...I 34 kvm na Vračaru JESTE luksuzan prostor.Vredi 2-3 manja stana u Borči,Zemunu, Karaburmi,Petlovom brdu...

Pera Lozac

01.08.2016 22:51

Veliko bogatstvo. Skoro pola od jedne Bajatovićeve plate.

Milisav pirotkovic

02.08.2016 06:55

@Pera Lozac - Zaradio radeci u velikim firmama u inostranstvu i na legalnim poslovima.Gde je zaradio Vucic?Od cegs zivi Anđelkovic?Ko gleda i slusa njega?

sremica

01.08.2016 23:59

Auuu, strašno. Pljačka decenije! Deco kako ste smešno bezobrazni, da ne kažem nešto drugo...!

Hajdi

02.08.2016 01:10

Radulovic je muljara, to znaju svi. I gomila njegovih kadrova su muljare i to znaju mnogi. Ostali u vrhu su paraziti na drzavnim jaslama. Moze on da cuti koliko hoce i da se vadi na procedure, on je i za poslove koje je nabacio sebi/zeni rekao da je to bio deo kancelarije stecajnog upravnika, nije sija nego vrat, znaci kazem nije ali jeste. Muljara i uskoro ce svi znati o njemu i njegovim muljarama koje predlaze kao alternativu tudjim muljarama.

Srba

02.08.2016 08:45

@Hajdi - ,,Tako je" ,Svi drugi ,,sporedni" su krivi, samo premijer, predsednik i ostala svita sa kupljenim diplomama su čisti kao suza.Kuku nama sa njima i ovakvim botovima.

badza

02.08.2016 06:09

Bitanga,ni vise ni manje.

Mudro

02.08.2016 07:28

Jel i oni onako tajkunski,bezocno letuju kod neke babe u Rosama? Pametno,noseni onim da je bolje zivo magare,nego mrtav filozof znate sta ne treba da cackate. Niste blesavi da kopate po necihim zemljistima,hiljadama kvadrata.nocnim rusenjima.vezivanjima,skitnicama bolesnim..Ma niajpametnije je da pisete o Zmaju i ustekavanju. Caskom oni za koje su vam trvdili ./i to sa sa samog vrha/ da su najgori dobiju resor,Ne rizikujte.

Miki

02.08.2016 07:40

Kako kaže Andelkovic, ali problem je što državni organi ne rade posao kako treba. Eto lepo oceni sposobnost i rad vlade covek od autoriteta.

posmatrac

02.08.2016 08:10

Kad jedan marginalac ima toliko , pitam se koliko li ima "siromasni" i "skromni" Premijer i drustvo iz SNS-a , a uzgred kada cu poceti da dobijam deo penzijje koji mi je Vucic uskrati vec 2 godine , a ovamo deli pare sakom i kapom po Bosni . Bugojnu .

Gaga

02.08.2016 09:04

Radulović je lopov prvoklasni.

Lazar

02.08.2016 09:05

U lažima su kratke noge i ustina uvek ispliva na videlo.

fafa

02.08.2016 09:07

stvarno je jadnan covek siromah nema za hleba.... licemer

fiko FIKO

02.08.2016 09:08

Toliko malo znamo o Raduloviću da je on za nas nepoznanica, pitanje je kako je dobio status emigranta, pa pasoš SAD, pa otvaranje firmi u SAD i silni neplaćeni porezi, pa njegov beg u Srbiju, pa ministarsko mesto, pa stečajna porodična mafija, sve je to pred nama i otkriće se.

maki

02.08.2016 09:08

Radulovic je klasican lopov i muljara, to znaju svi. Samo se pitam kada ce odgovarati za svaku malverzaciju?

ron

02.08.2016 09:09

Radule je bahati kriminalac

daca

02.08.2016 09:09

siroma sam siroma sam ali volim da zivim

joa

02.08.2016 09:11

dalo se ocekivati da je on bas siromah al u glavi

neca

02.08.2016 09:14

Ma to je svetska muljara!

Sladjana86

02.08.2016 09:16

E kakav je to muskarac kad je zena bogatija od njega.Ili se samo za javnost pravi da je siromah.

Taca

02.08.2016 09:20

Ima čovek,lepo se ovajdio od preduzeća u stečaju koja je upropastio,sramota zbog toga zaista treba da ga je.

Biljana

02.08.2016 09:21

Stecajni upravnik je mislio da se to nece saznati.Sreca,pa skoro niko,ne veruje u ono sto Radulovic govori.

Dane

02.08.2016 09:24

Nadlezne institucije treba da se pozabave Radulovicem i upoznaju javnost o svim detaljima imovinske karte njegove porodice, kako on ne bi dalje obmanjivao javnost !

Radmila

02.08.2016 09:24

Svima je jasno da Radulović koristi narodne pare za lično bogaćenje.

nadica

02.08.2016 09:25

Najlakse je pravi ti se da si beda i pokusati na sazaljenje da pridobijes glasove od naroda ali sve se otkrije.

coa

02.08.2016 09:26

Koliko je jadan ovaj Radulović, to je teška lopuža.

vanja

02.08.2016 09:27

Mistarija zvana Radulović mora biti razotkrivena, kako je neko od emigracije stigao do agenta stranih službi i stečajnig mafijaša.

brane k

02.08.2016 09:29

Malo po malo i Radul će biti raskrinkan do kože,samo još da se otkriju njegovi podstrekači i finansijeri.

Aurelliaa

02.08.2016 09:33

Pa naravno, šta ste očekivali od stečajnog Radula?...Vidi se da je siromah....Užas!

trajkovic45

02.08.2016 09:35

A predstavlja se kao neki jadnik . A ne zna koliko para ima i ljuditrebaju damu veruju ,ma ajde molim vas.

Janko

02.08.2016 09:36

Uvek kukaju oni koji najvise imaju, verovatno ih je strah da im neko nesto ne potrazi na zajam koji nikada ne mogu vratiti. Ili je Radulovic prizetko i zena mu nedaje ni dinara, onda je to opravdana kuknjava i tu treba hitni razvod braka.

Lala

02.08.2016 09:37

Sve se više dokazuje kakav je prevarant Radulović i kakav je licemer,dobro se on obogatio na račun stečajnih preduzeća i to je sasvim jasno.

HOKI PINER

02.08.2016 09:39

Mafijaš je to, čitava njegova prošlost je mistarija sa nizom mračnih poslova i poteza.

darija

02.08.2016 09:41

Propagiras pricu narodu o skromnosti i postenju, kako te nije sramota, a ovamo svoju suprugu obezbedio da vodi lep zivot, od sirotinje uzimao da bi zeni ugodio...bruka Radulovica.

Sinisa

02.08.2016 09:42

Radulovicu treba da te je sramota!

Dragana

02.08.2016 09:43

Mnogi ce se vrlo brzo pokajati sto su ovom manupulantu dali glas!

Milunka

02.08.2016 09:43

Lopov, cuj nema za sta pas da ga ujede. Pokrao sve sto je mogao i stavio u svoj dzep.

Bokica

02.08.2016 09:44

Taj Radulović ko zna šta je sve prisvojio i koliko napunio račune, sramota!

Nensi

02.08.2016 09:44

Izgleda da se Radulovicu bas isplatilo sto je bio stecajni upravnik

Milan

02.08.2016 09:45

Pa kad su pokrali pola Srbije!

Jovan

02.08.2016 09:46

Radule je belosvetski prevarant

Mario

02.08.2016 09:49

Ne znam ko njemu veruje.

Makica

02.08.2016 09:49

Dok je narod ostajao bez posla, na ulici , stecajna mafija na celu sa stecajnim upravnicima punila je svoje i dzepove svojih rodjaka, kumova, surnjaja tranzicionim novcem.

Hajdi

02.08.2016 09:49

On je radio šta je hteo dok je bio ministar privrede.

pitam se

02.08.2016 09:54

Jasan pokazatelj koliko je bestidan lažov Radulović.Nikada mi nije jasno ko je toliko bio spreman da mu da poverenje i zašto.

Giga

02.08.2016 09:55

A odakle para za kampanju? Neko je to morao da finansira. On onako izvucen iz "naftalina" toliko spljuskao para. Samo je sve bilo badava. Bolje da ih ne trosi, osim ako ih imaju sa zenom podosta.

Dare

02.08.2016 09:56

Radulovic misli da je neko naivan da poveruje da on nema nista.

Jovan

02.08.2016 09:58

Unakazio je tolika preduzeca,sram ga bre bilo

Mikica

02.08.2016 10:03

Treba mu ispitati poreklo imovine pa ako je stekao nelegalno zna se sta sledi.

Utvar

02.08.2016 10:05

Целог живота ,бавио се финтама .

Jasna

02.08.2016 10:06

Narod sve brzo vidi i sazna!

Milica

02.08.2016 10:09

Naravno, čim je bio stečajni upravnik, nahapao se i nikada mu nije dosta, jer je gramziv i previše ima. Što se jadniji pravi to znači da puno ima.

Stevan

02.08.2016 10:12

Radulovic nije nista drugo do obican kriminalac i prevarant koji zna samo da filozofira i da obmanjuje narod. Drago mi je sto ga polako razotkrivaju. Javnost to treda da vidi i da zna.

IVANA

02.08.2016 10:13

Jedna od najvecih gresaka proslih rezima je upravo bilo uvodjenje stecajnih upravnika u preduzeca. Dok je narod ostajao bez posla, na ulici , stecajna mafija na celu sa stecajnim upravnicima punila je svoje i dzepove svojih rodjaka, kumova, tranzicionim novcem. Sasa Radulovic se nagrabio novca da ni sam nezna koliko. Tako njegova prica o siromastvu ne pije vodu.

Mire

02.08.2016 10:14

Moze Radulovic da se predstavlja kako god zeli, istina se zna, a istina je da je ojadio mnoga preduzeca, nakrao se na racun siromasnih radnika, a sada se pravi blesav i obmanjuje narod.

Golubarnik

02.08.2016 10:20

Ne kazu dzabe - “Ispod mire sto đavola vire“.

Max

02.08.2016 10:23

Licne karte privrednih subjekata su cudo, sta se iz njih sve moglo videti pa to nije normalno. Neko pokusava na mala vrata da preuzme sve podatke do kojih je stigao, a i nove kada bi za to doslo vreme.

Gojko

02.08.2016 10:24

Nismo ni mislili da ne leze na parama.

Dragana

02.08.2016 10:27

Radulovic je veliki prevarant i lazov!

Denis

02.08.2016 10:28

Konačno su maske pale, ne može istina da se krije večito, sad se vidi ko je gospodin stečajni i na šta je sve spreman.

gorcilo

02.08.2016 10:31

On kaže da je pošten i rukama i nogama do hoće da dokaže, i da je siroma' ali voli lepo da živi!

Tanja

02.08.2016 10:34

Ko zna koliko je preduzeca u Srbiji Radulovic ojadio, a zna drugima da kaci repove i da kritikuje.

Laki

02.08.2016 10:37

Ne može se u Srbiji ništa sakriti.

Dixii

02.08.2016 10:38

Dobro se ozenio :) Radulovic je klasican prevarant.

Dixii

02.08.2016 10:38

Dobro se ozenio :) Radulovic je klasican prevarant.

Ana

02.08.2016 10:54

Ko jos veruje Radulovicu.

Franc

02.08.2016 10:56

Svi su oni jadni i siromašni i žive na račun tasta i svojih žena... priča za malu decu.

daca

02.08.2016 11:01

Mora da je postenim radom zaradio tu imovinu!

riki

02.08.2016 11:03

Kao ona emisija "Bez komentara"

mis

02.08.2016 11:08

Svi ovi sto kukaju imaju najvise, jer se lepo kaze da onaj koji ima taj kuka najvise i nikad mu nije dosta.

Mladen

02.08.2016 11:13

To mu je zena stekla,a on nema.. kakva prica da ne kazem bajka!

Rade

02.08.2016 11:15

Odakle mu samo pare da finansira stranku?

Stanko

02.08.2016 11:18

Rekao sam mnogo puta da je ovaj Radulović, premazan sa mnogo boja.

Milja

02.08.2016 11:19

Raduloviću je bolje da počne da priprema odbranu na sudu...

Radulovic

02.08.2016 11:29

Covek nije za funkciju, nikakvu.

Vasa

02.08.2016 11:31

Mislim da bi tužilaštvo moralo da se zapita odakle im toliki novac.

Nenad

02.08.2016 11:33

Radulovic naravno da nece da daje komentare. Pre mesec dana je platio neke milione u Americi za porez na osnovu neke firme koju poseduje tamo. Toliko o nemastini.

Sila

02.08.2016 11:43

Radulovič je bio i ostao veliki licemer.

cvetic

02.08.2016 11:52

Ne brinem ja za njega, ima on dovoljno za dVa zivota. Niko ne zna koliko je doticni pokrao.

andja1

02.08.2016 11:54

Odavno nam je jasno da Radulovic pokusava samo da manipulise narodom i govori silne lazi.

Mile

02.08.2016 11:55

Radulovic je obican lopov i prevarant koji se predstavlja kao neki zastitnik gradjana.

Romanija

02.08.2016 12:03

Pa zar ima neko u Srbiji da nešto veruje ovom Raduloviću.

jeka

02.08.2016 13:08

@Romanija - Ovi sto najvise kukaju oni se najvise i bune. Radulovic je bas prava"postenjacina" nema sta

ale

02.08.2016 12:13

Radulovic je klasican prevarant.

Athelstan1

02.08.2016 12:15

Mislim da je smesno uopste i komentarisati Radulovica i obracati paznju na njega jer covek jednostavno ne zna da kaze nista sem lazi, a ovakve cinjenice samo pokazuju ko je i sta je!

Zivodar

02.08.2016 12:21

Pa nije ni on mutav, video je da moze pasti pa ajde da prebaci na zenu. Covek tolike firme upropastio ali vidim da njegova jako uspesno posluje.

ljuba

02.08.2016 12:21

Nije mi žao sto leže narod već to laže sebe.

loli

02.08.2016 12:22

Sta ce siroma kad toliko "voli"svoju zenu pa sve prepisuje njoj.

Stamenko

02.08.2016 12:23

E sve jednom izadje na videlo.

Joka

02.08.2016 12:29

Krajnje je vreme da se nadlezni organi pozabave ovim "siromasnim" politicarima, posebno sto je ovaj bio stecajni upravnik. Dok je neko siromasio on se enormno obogatio!

TVRDJAVA

02.08.2016 12:32

Radulović je mnogo zaradio na muci naroda kao stecajni upravnik a sada prodaje pamet, misleći da se narod upecati na njegove laži.

Pjer

02.08.2016 12:38

Posle reforme sudstva i on će doći na red ,ko pljačka državu ne može se izvući !

Dale

02.08.2016 12:44

Rekoh ja uspeo je da se provuče u parlament, ali će kad vidi narod o kakvom je lopovu reč da već na sledećim dobije nulu.

Nenad

02.08.2016 12:45

Pa to je taj Radule. Cim covek ide od resorana do restorana i fotografise racune, ima on i to prilicno. Zato takvi tipovi politicara nikada vise ne semju biti u prilici da donose odluke od drzavnog interesa i da raspolazu budzetom.

ferk

02.08.2016 12:57

Sto kazu. Jadnik mora da vozi auto bez krova i velikom kubikazom.

max

02.08.2016 13:53

Poznato nam je koliko je Radule siroma!!

Milica

02.08.2016 14:07

Takvi su nas i unistili, secamo se u proslosti ko je tako od zutaca pricao, a sada ih nema nigde, krckaju pare nasih gradjana.

dragance81

02.08.2016 14:10

Treba tog Radulovica dobro ispitati covek je prevarant..

maki

02.08.2016 14:14

Ne bi se bavio politikom da nije unosan posao.

Maja

02.08.2016 14:16

Istina na kraju uvek izlazi na videlo, ne moze se taj prikazati u nekom postenome svetlu kada to nije!!

Ilinka

02.08.2016 14:18

Narod prevarante lako prepozna, zato je on u politici na nivou koji mu pripada, na samom dnu, medju lopove i prevarante.

Marko

02.08.2016 14:23

Ocigledno je njegova zena pametnija od njega.

Relja

02.08.2016 14:30

Nadlezni organi neka ispitaju poreklo imovine, a gosppdja ili gospodin Radulovic neka odgovaraju, ako su nesto prikrili.

Goran

02.08.2016 14:35

Raduloviću, dolijaćeš i ti jednog dana kao Mišković. Uzalud muljaš. Sve to jednom đavo odnese.

Indi

02.08.2016 14:35

Ko umije njemu dvije. Jasno. Pa nismo ni mislili da neki dinarcic od privatizacija nije skrenuo u pravcu dzepa

Aca

02.08.2016 14:40

Radulovic se obezbedio preveo sve na zenu, jer kad se procesuiraju njegove kradje ode sve.

Dragana

02.08.2016 14:49

Tako to rade iskusni, preveo sve na zenu. Bruko i sramoto!!!

Mirko

02.08.2016 15:00

Čovek je svetski lažov i prevarant. To prvi kažu ovi njegovi iz stranke...

Jovan

02.08.2016 15:14

Obezbedio se covek na vreme,a sad prosipa price kako nema za sta pas da ga ujede.

mima

02.08.2016 15:18

Radulovič ništa drugo ni nezna sem da mulja ,petlja ....

Ana

02.08.2016 15:21

Radulovic je mutan lik, lazov, prevarant, unistio je mnoga srpska preduzeca!

Danijel

02.08.2016 15:52

Radulović je očigledno ukrao pare gde god je mogao a izgleda da je i ženu uključio u to.

BeliOrao

02.08.2016 16:04

Raduloviću gde su pare od preduzeća koja si uništio i u stečaj oterao?

Zeljko

02.08.2016 16:12

Od njega ništa novo, čovek je više puta dokazani manipulator, lažov i lopov. Ne znam samo kako je uspeo cenzus da pređe to mi i dalje nije jasno, ko može njemu da veruje.

zabava78

02.08.2016 16:21

Radulovic pun ko brod a ovde obmanjuje narod.

Nadja

02.08.2016 16:23

Pokrao i drzavu i narod, ispitati odakle mu novac!

sakili

02.08.2016 16:29

Stecajni upravnik je najobicniji prevarant.