Sanda Rašković Ivić
A. Dimitrijević
Sanda Rašković Ivić

A. Dimitrijević

Sanda Rašković Ivić, Foto: A. Dimitrijević

Bez ikakvog ustezanja, Raškovićeva se na ulici opustila uz muziku i zaigrala. Čak je u jednom momentu spustila torbu na trotoar da je ne bi ometala u igranju.

Sanda Rašković Ivić za alo.rs objašnjava da je snimak od prošle godine.

- To je bilo prošle godine za 8. mart, u pitanju je bila akcija "Igraj protiv nasilja" - kazala je ona i dodala da voli muziku.

- Volim da igram, još od kako sam bila dete. Moj prvi partner za igru bio je moj tata, a danas volim da igram sa mužem i sinom - kazala je predsednica DSS-a.

Komentari (6)

Па?

18.04.2016 15:03

Не разумем шта је овде "вриско"? Госпођа је пристојна особа и џаба се трудите да докажете супротно!

Nenad

18.04.2016 15:26

Nasi politacari nisu ni svesni koliko ispadaju smesni u pokusajima da se dodvore gradjanima. Ovo je samo pokazatelj na sta je konkretno doticna spremma i kako pravi budalu od sebe za malo vlasti ili poslanicku platu.

Nada

18.04.2016 15:35

@Nenad - Zašto je igranje = pravljenje budale od sebe?

Nenad

18.04.2016 16:19

@Nenad - @Nada Igranje samo po sebi nije. Ali pogledajte snimak. Žena normalno đuska do momenta kad se približi kamera. (na snimku 22. sekund) Gospođa je uočava i onda kreće bacanje "po sceni", budući da postoji publika. O tome ja pričam.

nedjo

18.04.2016 17:34

cirkus za sve pare

nenad

20.04.2016 00:39

Dobro je.Marsicanin je u prosloj kampanji padao pijan na vise mesta.