19:20 | 08-05-2024

Vatromet golova u sjajnoj utakmici na severu zemlje.

FK TSC
Marko Metlaš/Alo

Fantastičnu utakmicu su nam priredili na severu zemlje TSC i ekipa kragujevačkog Radničkog u kojoj je slavio domaći tim sa 4:3 u pravoj goleadi.

Kako su ekipe Žarka Lazetića i Feđe Dudića poznate po tome da igraju napadački, otvoren, fudbal, videli smo predstavu - prste da poližeš.

Zaista se ni bilo koja utakmica iz "lige petica" ne bi postidela predstave kakva je prikazana na TSC areni.

Dvostruki strelac za domaćin bio je Ifet Đakovac, u 10. i 56. minutu iz penala, Saša Jovanović pogodio je u šestom, a Nemanja Stojić u 15. minutu za visokih 4:0.

Posle toga ekipa iz Bačke Tople je "stala", što su gosti iskoristili i umalo došli do izjednačenja. Pogađali su Vajdi Sahli u 60, Stojić (autogol) u 79. i Nikola Bukumira u 90+2. minutu.

Ipak, uspeo je TSC da zadrži prednost i priđe Partizanu na minus od samo dva boda. Sa druge strane, ekipa Feđe Dudića će svakako ostati na četvrtom mestu i posle ovog kola, ali prete Čukarički i Vojvodina...