Rad - Partizan
ALO/Marko Metlaš

Rad - Partizan, Foto: ALO/Marko Metlaš

Od samog starta utakmice Partizan je vršio totalnu dominaciju. To se vrlo brzo isplatilo, jer je Šćekić bio precizan u 22. minutu.

Drugi gol za crno-bele postigao je Vujačić u 32. minutu, a sa tom rezultatskom prednošću Partizan je otišao na pauzu.

U drugom poluvremenu Partizan je nastavio sličnim tempom što se isplatilo golom Asana posle sjajne asistencije Lazara Markovića u 52. minutu meča.

Četvrti gol za crno- bele dao je iskuni Izraelac Bibras Natho u 58. minutu meča.

Do kraja utakmice Voždovac je pokušao da ugrozi gol Partizana, ali bez uspeha.

Kraj utakmice - Partizan pobedio rezultatom 4:0

87. minut -  Lopta u glavnom na sredini terena u ovoj fazi meča

82. minut - Nova šansa za Voždovac, ali ništa od gola

73. minut - Sjajan šut Pavlovića ali odbrana "zmajeva" blokira

70. minut - Suma je imao sjajnu šansu, ali bez gola

65. minut - Nastavlja Partizan za dominantnom igrom, ali za sada bez novog pogotka

57. minut - Gooooooool! Bibras Natho postiže gol (4:0)

55. minut - Vujačić dobija žuti karton

51. minut - Goooooool! Posle sjajne asistencije Markovića, Asano postiže gol! (3:0)

47. minut - Voždovac je imao prvu ozbiljniju šansu na utakmici, ali defanzivci  Partizana su to zaustavili

Kraj prvog poluvremena - Partizan vodi rezultatom 2:0

38. minut - Partizan vrši konstantnu incijativu

31. minut - Gooooooooool! Vujačić udvostručio vođstvo Partizana

30. minut - Atraktivan potez Asana, ali promašaj

25. minut  - Imao je Marković šansu da udvostruči vođstvo, ali ništa od toga

23. minut -  Goooooooool! Šćekić postiže gol za Partizan

22. minut - Imao je Holender dobru šansu, ali ništa od pogotka

16. minut - Marković šalje loptu do Obradovića, ali samo korner za Partizan

13. minut - Asano je bio jedan na jedan sa golmanom Krunićem, ali lopta je otišla pored gola

FK Partizan

FK Partizan

FK Partizan, Foto: FK Partizan

10. minut - Marković šalje loptu ka Holender, ali pomoćni sudija diže zastavicu zbog ofsajda.

6. minut - Natho je fenomenalno pronašao Holendera, ali nema gola za crno-bele

2. minut - Lazar Marković je imao sjajnu šansu, ali nije uspeo da je iskoristi

Crno-beli su u prva dva kola Kupa Srbije pobedili Bačku u Humskoj (2:0) i Metalac u Gornjem Milanovcu (1:0).

Voždovac je do četvrtfinala stigao pobedama nad  Grafičarom (2:2, posle jedanaesteraca 6:4) i Zlatiborom (1:1, posle jedanaesteraca 5:2).

Partizan- Voždovac (4:0)

Stadion: Stadion Partizana

PARTIZAN: Stojković, Obradović, S. Marković, Vujačić. Miljković, Šćekić, Jojić(Od 62. minuta Suma), Asano(Od 62. minuta Stevanović), Natho (Od 62. minuta Pavlović), L. Marković (Od 70. minuta Štulić), Holender

VOŽDOVAC: Krunić, Dukić, Bogdanović, Purtić, Ajdinović, Ivezić, Stoisavljević, Milojević, Cvetićanin( Od 50 minuta Milosavljević), Arsić, Stanisavljević