Vladimir Stojković
Milan Ilić
Vladimir Stojković

Milan Ilić

Stojke skoro celo veče pio pivo iz flaše, Foto: Milan Ilić

Na jednom beogradskom splavu golman fudbalskog kluba Makabi iz Izraela pio je i ćaskao sa prijateljima i uživao u hitovima narodne muzike.

- Stojke je oko jedan sat nakon ponoći stigao u poznati klub na reci u pratnji najboljeg druga i kuma. Odmah se smestio u svoj separe, gde su ga čekale flaše skupog pića. Ipak, on nije bio raspoložen da pije žestinu, pa je skoro celo veče pio pivo iz flaše. Zanimljivo je da je njega i njegovo društvo čuvalo golmanovo obezbeđenje. Uglavnom je sedeo i ćaskao sa svojim drugovima, ali i onima koji su prilazili da se pozdrave sa njim i čestitaju mu na drugom braku - otkriva izvor našeg lista koji se našao na licu mesta.

Vladimir Stojković

Milan Ilić

Veselio se do jutra: Vladmir Stojković, Foto: Milan Ilić

Te večeri na splavu pevala je Tanja Savić, koja je svojim, ali i hitovima svojih kolega podigla temperaturu u klubu, što je publici prijalo, s obzirom na to da je padala kiša i da nije bilo toplo.

- Vladimir obožava narodnjake, a posebno mu se dopada glas Savićeve, pa je to bio razlog više da te noći ne ostane kod kuće sa suprugom. On ne voli previše da se veseli, ali se moglo primetiti da su ga neke njene pesme posebno dotakle. Iako su prisutni očekivali da se u nekom trenutku pojavi i Valentina, to se nije dogodilo. Izgleda da joj je bilo previše da lumpuje dve noći zaredom - završava naš sagovornik.

Vladimir Stojković venčanje

Rajko Ristić

Ostala kod kuće: Valentina, Foto: Rajko Ristić

Komentari (1)

Milan M

13.06.2016 20:48

Brzo mu dosadile bračne obaveze