Tijana bez brusa zavodi komšije! (FOTO)


Privatna arhiva
Da stvar bude gora, ona je sve vreme jela jagode koje je kupila u obližnjoj radnji i to tako što je svaku prethodno lizala.
Osim što je na sebe navukla tuniku bez rukava, ispod koje nije nosila brushalter, a podignuta kosa u punđu potpuno je razotkrila njene grudi, koje su se nazirale ispod tkanine, ona je odlučila da dodatno podigne temperaturu posmatračima. Kada je već stajlingom privukla pažnju prolaznika, starleta je dodatno usplahirila maštu muškaraca načinom na koji je jela moćni afrodizijak. Iako sve zvuči kao režirani film, Tijana je očito rešila da svaki trenutak koji provede van njenog doma bude isplaniran, a koliko je uspela u nameri da privuče pažnju, govori to što su sve oči bile uprte u nju. Naročito muških komšija. Kada smo joj rekli da imamo fotografije njenog luckastog ponašnja, ona se nasmejala.

Privatna arhiva
- Jao, vama je nemoguće umaći. Odakle vam te fotografije? Znam da ih osoba koja me je slikala ne bi poslala, a sa kim sam bila, to ćete morati sami da otkrijete - nije želela Maksimovićeva da otkrije za koga se obnažila ispod letnje garderobe.
Komentari (5)
XXL
05.06.2016 09:40
Od provokativnog se samo vide džojzle na čelu i istetovirane obrve.
duduludu
05.06.2016 10:09
Koga ce ova mucenica da zavede sa dve kile pudera nebi je poljubio ni za novu godinu...
realno rasuđivanje
05.06.2016 11:22
@duduludu - ...Ja bih još i dodao. Koga će da zavede ovaj silikonski akrep, sačuvaj Bože i sakloni) Da vas novinara nije da bespotrebno i bez razliga forsirate ovu SILIKONSKU NA..ZU BILA BI TOTALNI ANONUMUS!
Pingvin sa Maldiva
05.06.2016 11:59
@duduludu - Nema potrebe da ona nekog zavodi... zavode nju za 50 evrica.
Deniro
05.06.2016 14:23
Vidi joj ten, kao smirgla, gradacije 20.