Parovi
Happytv.rs
Branka u suzama

Printscreen

Branka u suzama, Foto: Printscreen

- Ne znam šta se desilo sa mojom ocem. Ne podržavam ga u tome što vređa ljude ovde. Ja ne mogu njega da promenim. Šta da radim - jecala je Branka.

Voditeljka Anđela Lakićević naglasila je da zbog Mladena nikada nije ovako plakala dok zbog oca rida.

Udarne vesti

img

Mora da radi "jer ima potpisane ugovore"; Bjelogrlić blokadere savetuje da istraju, a on zarađuje

img

Danica Grujičić podržala blokadere: Bori se protiv vlasti u kojoj je do juče bila (FOTO)

img

SVI BLOKADERI VUČIĆEVIM AUTO-PUTEM DO UŽICA: Lagali da je nebezbedan i dizali paniku, a sada se voze tim istim putem

- Žao mi je što se ovako ponaša. Ne znam šta da radim. Ipak, neću nastaviti nikakav odnos sa Mladenom - rekla je Okuka kroz suze.

Pročitajte još:

 

 

 

Komentari (1)

Užas

30.04.2017 09:33

Studio krcat hvalisavih sitno mafijaša, optužbe za krađe, pedofiliju, dilovanje, lete sa svih strana, priučena voditeljka uživa, izigrava modnog kritičara, a za sve to vreme, uz svesrdno učešće još jedne priučene voditeljke razapinju jednu učesnicu. Čeprka se po prošlosti, reći ili izvrću ili vade iz konteksta sa ciničnim osmehom glumice u promašaju. Produkcija se bazira na najprizemnijim stvarima. I tako dok neke dovode do nervnog sloma, jedna je zaštićena i o njoj se ne sme ni reč, o Sladži.