Aca Lukas
Petar Dimitrijević
Aca Lukas

Petar Dimitrijević

Aca Lukas, Foto: Petar Dimitrijević

Poznati pevač je njihov nastup podelio sa pratiocima na Instagramu i na taj način pružio podršku mladoj i talentovanoj koleginici sa kojom će uskoro spremati veliki projekat.

Katarina vredno radi na svom albumu, na kome će biti angažovani najbolji kompozitori među kojima su Damir Handanović, Dragan Brajović i Mare. Iza mlade pevačice stoje najbolji producenti, sa Acom Lukasom sprema saradnju o kojoj će svi pričati.

Talentovana pevačica se prvi put pojavila na malim ekranima 2011. godine u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda", nakon čega se ponovo prijavila u sledećoj sezoni 2012/13. Oba puta Katarina je privukla pažnju žirija i publike svojom atraktivnošću i glasom. Nju su za vreme takmičenja pratili komentari da pleni posebnom lepotom, ali i da izgledom podseća na Italijanku. Kako Katarina na samom početku karijere ima priliku zbog svog raskošnog glasa da sarađuje sa najboljima, o ovoj zanosnoj crnki čete tek slušati.

 

Živela šminka ??

A post shared by Katarina Didanović (@katarinadidanovic) on Nov 29, 2017 at 9:47am PST

Komentari (3)

Roki

19.12.2017 21:58

Cuj njih, projekat? Sta to pojci projektuju? Idite bre u persun!

joka

19.12.2017 22:16

u bre Aco...pa ova ko da je sestra one Pašalije....kopija...

Nena

20.12.2017 10:53

Čokoladna, kao da je Cecina sestra! Lukas baš voli ove TAMNOPUTE!