Žena sletela u provaliju, izvukli je posle 30 sati!


Profimedia.rs
Spasilačke službe sinoć su nakon ponoći izveli neverovatnu akciju izvlačenje žene iz automobila koji je sleteo u provaliju.
Snežana Pavlović sletela je sa puta Trojica-Njeguši, i tom prilikom zadobila brojne prelome. Teško povređena i po vrućini, čekala je zarobljena u vozilu više od 30 sati, dok su je spasilačke ekipe locirale i izvukle.
"Zaista teška akcija i zahvalio bih se svima koji su u njoj učestvovali. Gotovo filmska priča sa sretnim krajem, koja govori i o velikoj volji za životom naše sugrađanke, koja je 30 sati, po tropskim vrućinama, provela u kolima. Kada smo je locirali, bila je potpuno svesna i komunicirala sa nama", rekao je načelnik Službe spasavanja Zoran Barbić za Radio Tivat.