Na Cetinju osvanuli plakati mržnje prema SPC
EPA/BORIS PEJOVIC

 

Plakatima na srpskom i engleskom jeziku Srpska pravoslavna crkva optužuje se za propovedanje rata, genocida, mržnje, diskriminacije, tzv. "velike Srbije", kao i "inferiorne Crne Gore" javlja Borba.

Udarne vesti

img

Pobedićemo u Zaječaru i Kosjeriću: Vučić poslao moćnu poruku - Neću dozvoliti kriminalcima da unište Srbiju

img

OVO MNOGO POGAĐA MOJU PORODICU, MOJE OSTARELE RODITELJE Vučić o lažima Marinike Tepić - predsednik razotkrio mafijašku hobotnicu

img

Vučić raskrinkao laži Marinike Tepić: Slučajno je na slici predsednik Kolumbije, a ne predsednik Srbije VIDEO

Na plakatu je i fotografija mitropolita Joanikija i episkopa Metodija.

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (2)

Zoki

30.09.2021 14:56

Samo necastivima smeta crkva ludacima je mesto u ludnici njima treba kavez kao apartman ako bi im se dala crkva na upravljanje njima e totije isto kada bi lopovima dali banku na cuvanje.

Zoki

30.09.2021 15:02

Oni su izgubljene duse koje nemogu pronaci mir ako ga ne nadju u crkvu pronaci cega u ludnici.