TELO BEBE IZVUČENO IZ DRINE Užas nad užasima, 10 mrtvih nakon prevrtanja čamca
![Spasioci na Drini](/data/images/2024-08-22/944840_1724323779ljubovija-tragedija-migranti-fotorina-1_f.jpg?timestamp=1724341053?timestamp=1724277600)
- Pretragom terena koja intenzivno traje od noćas, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova pronašli su danas oko 15.30 časova, u mestu Lonjin nizvodno niz Drinu, u blizini obale, beživotno telo bebe starosti oko devet meseci. Ona je, na žalost, i deseta žrtva prevrtanja čamca sa iregularnim migrantima koji su iz Srbije pokušali da pređu ovu reku između mesta Drlače kod Ljubovije i Orlice u opštini Zvornik.
Beba je bila sa majkom čije je telo ranije danas izvučeno iz reke. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srbije do sada su izvukli tela šest muškaraca, žene i bebe, dok su pripadnici policije Republike Srpske pronašli tela dva muškarca. Pretraga se i dalje nastavlja - izjavio je ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić.
BONUS VIDEO
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)