Srbin ferarijem dovezao badnjak
Facebook
Srbin ferarijem dovezao badnjak

Facebook

Srbin ferarijem dovezao badnjak, Foto: Facebook

On je otkrio da je na ideju došao nakon što je video komšije kako u svojim automobilima donose jelke za katolički Božić.

- Video sam kako oni stavljaju jelke u svoje automobile za katolički Božić i rešio sam da ove godine i ja odem po badnjak "ferarijem". Pre njega sam takođe vozio luksuzne automobile, ali nikada ranije nisam radio ovako nešto - rekao je Ljubiša.

Pročitajte još:

 

- Naravno, pre nego što sam stavio drvo u automobil, sve smo lepo zaštitili da ne dođe do oštećenja. Kada je video postao viralan na mrežama, počeli su da mi se javljaju rodbina i prijatelji, sve ih je interesovalo da li sam stavio nešto na sedište, izgleda da su brinuli više od mene šta će biti sa automobilom - kaže Ljubiša kroz smeh, dodajući da vodi računa o tome da Božić uvek proslavi tradicionalno, kao i svaki prosečni Srbin, kao i da mu je društvo tokom vožnje pravila njegova ćerka Anja.

 

Ono što je najviše interesantno, jeste kako su reagovale komšije Švajcarci, tačnije, da li im je bilo čudno što na taj način donosi badnjak u svoj dom.

- Kada su me videli, bilo im je na prvi pogled čudno, ali sam im posle objasnio da je za nas badnjak isto što i njima jelka. Posle im je cela ta priča postala simpatična - rekao je Ljubiša, dodajući da je nedugo pošto je snimak postao viralan na društvenim mrežama i kad se još nije znao identitet vozača, dobio dosta poruka od prijatelja u kojima su ga pitali da li je to on "ferarijem" išao u šumu.

 

Iako je ispod njegove objave na Fejsbuku bilo dosta komentra da možda badnjaku nije mesto u tako luskuznom automobilu, Ljubiša je svima odgovarao sa osmehom, navodeći da se ne kaje što je to učinio.

Ipak, 28 godina teškog rada i poštenog rada u Švajcarskoj daju za pravo da čovek proslavi Božić onako kako on to hoće, pa čak i ako je u to uključen odlazak u šumu sa "crvenim bikom" i stavljanje masivnih hrastovih grana na njegov krov.

Komentari (1)

zloca

07.01.2019 19:48

Poznavajuci situaciju u CH.Neverujem da je izazvao neko interesovanje. Mozda se dokazao svojima,ali swajcarce malo se tice tako nesto. To zna i ovaj gospodin. Srecan Bozic gospodine ferari.