Ubio Aleksandra, pa devojčici (12) dao da pojede njegov mozak i srce! Onda ga je u zatvoru zadesila surova sudbina!


EPA/Yuri Kotchetkov
Mladić (22) iz Rusije koji je optužen da je ubio čoveka i pojeo ga, zajedno sa devojčicom (12) sa kojom je navodno bio u emotivnoj vezi, umro je čekajući na suđenje.
Pročitajte još:
Arkadij Zverev priznao je da je ubio stanodavca Aleksandra Popovića (21) pa skuvao njegovu očnu jabučicu, njegovu odsečenu glavu ubacio u mikrotalasnu i ohrabrio devojčicu da isprži i pojede njegovo srce i mozak.
Policija je saopštila da je Zverev pre četiri meseca pao u komu nakon pokušaja samoubistva u svojoj zatvorskoj ćeliji, pre nego što je nekoliko meseci kasnije umro u bolnici pod oružanom stražom.
Preporučujemo i ovo:
Majka njegove žrtve, Galina Popovič, rekla je da neće plakati zbog smrti ubice njenog sina.
- Karma ipak postoji - i donela je svoju odluku - rekla je ona.
Devojčica (12) je priznala policiji kako je koristila tiganj da kuva i jede srce muškarca kojeg je 'ubila' - ali je rekla da je ukus 'suviše sladak' i da je 'mozak postao mnogo ukusniji'.