ZVEZDA JE DOBILA PAKLENO POJAČANJE! Debitovao i umalo postigao gol karijere, Stanković odmah reagovao! (VIDEO)

Već je oduševio i navijače i trenera.

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su 1:1 u poslednjoj proveri na pripremama u Austriji protiv Šturma. Crveno-beli, iako prilično dominantniji, nisu uspeli da iskoriste veliki broj prilika i sa stopostotnim učinom krenu put Srbije.

Međutim, navijači, a ni trener Dejan Stanković ne očajavaju mnogo. Razlog jeste debi nekoliko novih igrača, a veliku pažnju na sebe skrenuo je mladi Petar Stanić.

Doskorašnji igrač Železničara iz Pančeva ušao je na teren pred sam kraj meča, ali je i nekoliko minuta bilo dovoljno da umalo postane junak. Raspalio je po lopti u 92. minutu sa nekih 25 metara, a golman Šturma pukom srećom uspeo da zaustavi njegov pokušaj.

- On ima sve da se nadogradi i neću da ga hvalim, ali da ima sve da bude paklen igrač - jasan je bio strateg srpskog šampiona Dejan Stanković nakon utakmice.

Pogledajte pokušaj Stanića na 9:53 video snimka u nastavku: