ZVEZDA RAZBILA KRAGUJEVČANE Crveno-beli rutinskom partijom prošli u polufinale Kupa Koraća!
KK Crvena zvezda

Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Radnički iz Kragujevca rezultatom 103:59 u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća.

Crveno-beli su dominirali od prvog do poslednjeg minuta utakmice u Nišu i nijednog momenta se trijumf nije dovodio u pitanje.

Početnom serijom 13:3 ekipa Dejana Radonjića je najavila ubedljivo slavlje. Prednost je rasla iz napada u napad, a podatak da je protivniku do poluvremena dozvoljeno samo 24 poena dovoljno govori o dešavanjima na parketu Čaira.

Uz +33 su Beograđani dočekali treći kvartal, tokom kojeg su stekli i ogromnih +41. Pred kraj duela viđena i najveća razlika +46 (101:55).