STANKOVIĆ ISKRENO! Deki otkrio zašto je hteo da zaplače posle meča!
Alo!/Vladimir Marković

Zvezda je slavila (2:1), ali to nije bilo dovoljno da napravi korak dalje, posle prvog meča u Škotskoj.

- Na ovakvom nivou kada se igra osmina finala nekog takmičenja odlučuju detalji i sitnice. Mi smo naše greške skupo platili. U 180 minuta odigrali smo dve dobre utakmice protiv Rendžersa. Tamo smo mogli da dođemo do dva gola, ovde smo igrali u kalkulisanom riziku da će nam protivnik napraviti problem. Ne mogu da se pozivam na sreću, mi smo bili jedna ponosna i odlična Crvena zvezda - rekao je Dejan Stanković.

GOSPODSKA IZJAVA! Reči trenera Rendžersa oduševiće navijače Zvezde!

Kristijan Pičini se povredio.

- Verovao sam Kristijanu u poluvremenu. Putao ga da li može, on je rekao da može. Ali u onom sprintu kod njihove kontre i gola se povredio.

Žali Dejan Stanković za propuštenim šansama.

- U prvih pet minuta drugog dela imali smo tri šanse za drugi gol. Onda bi bili blizu čuda. I bili smo spremni šta da radimo za poslednjih 25 minuta. I pored primljenog gola momci nisu odustali i došla je pobeda, a ona je poklon ovim divnim ljudima koji su došli na stadion.

RIVALI IGRAJU ZA NAS! Srbija sa dva tima u Ligi šampiona - nikad nije bilo bliže!

On je otkrio i kako se osećao kad je stadion skandirao njegovo ime.

- Pred plakanjem. Tako sam se osećao. Moje čestitke idu mojim momcima, to sam i pokazivao.