TOTALNI DEBAKL U ŠVEDSKOJ! Hamarbi deklasirao Čukarički i izborio plasman u narednu rundu!

Bila je ovo utakmica u kojoj su Šveđani apsolutno dominarali. Fudbaleri srpskog kluba nisu uspeli da pruže adekvatan otpor protivniku što ih je koštalo plasmana u narednu rundu.

Iako su "brđani" u prvoj utakmici zasluženo trijumfovali, u ovoj se nisu dobro proveli.

Već u 12. minutu Hamarbi je poveo golom Žeazea, dok je Selmani 14. minuta kasnije udvostročio prednost. Paulsen je postigao treći gol pred sam kraj prvog dela igre.

U prvom poluvremenu videli smo apsolutnu dominaciju Hamarbija, dok je Čukarički imao jednu ozbiljnu šansu koju nije uspeo da iskoristi.

U drugom poluvremenu usledio je niz promašaja švedske ekipe, što su "brđani" iskoristili 63. minutu golom Ndiajea, ipak nisu se dugo radovali igrači Čukaričkog jer je Svenberg tri minuta kasnije pogodio za 4:1.

Konačan rezultat postavio je  Selmani u 71. minutu. Do kraja utakmice Hamarbi je nastavio sa ofanzivnom igrom i tako se plasirao u narednu rundu kvalifikacija.

HAMARBI:ČUKARČKI (5:1)

Hamarbi:Ousterd, Fegner, Paulsen, Fjoulsen, Rodić, Andersen, Bojanić, Jeaze, Amo, Selmani, Gudvinson

Čukarčki: Petrović, Tanasijević, Drezgić, Šapić, Roganović, Docić, Kovač, Janković, Kajević, Ndiaje

Kraj utakmice - Hamarbi je pobedio rezultatom 5:1

87. minut - Fudbaleri Hamarbija napadaju kao da je početak utakmice

84. minut - Hamarbi sve blčiže plasmanu u narednu rundu

80. minut - Paulsen je sa gol linije skinuo šut Čolovića

77. minut - Faulirali su igrači Hamarbija Kembela

71. minut - Ponovo je bio efikasan Selmani (5:1)

66. minut - Svenberg pogađa za 4:1

63. minut - Ndiaje postiže gol za Čukarički

61. minut - Ponovo promašaj Hamarbija

53. minut - Ide lopta ka Jovanović, ali uspeo je da je izbaci Paulsen

48. minut - Pokušao je Docić, ali bez uspeha

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

Kraj prvog poluvremena - Hamarbi vodi rezultatom 3:0

44- minut - Paulsen pogađa za 3:0

42. minut - Sjajna intervencija Šapića, nakon izvedenog kornera Hamarbija

38. minut - Pokušao je Janković, ipak lopta je otišla pored gola

35. minut - Ubacuje loptu Gajević, ali sprećen je napad vrlo brzo

31. minut - Nastavlja domaći tim sa ofanzivom

28. minut - Odlično je reagovao Petrović na šansu Selmanija

26. minut - Selmani udvostručio vođstvo Hamarbija

25. minut - Prva ozbiljna prilka za Čukarički. Odličan sa centaršut Roganovića, ipak nije se sjajno snašao Ndiaje

22. minut - Korner za Čukarički. Docić je dobro ubacio loptu, ali nisu se "brđani" dobro snašli, dok je Šapić dobio udarac zbog kog je ostao da leži na travi

20. minut - Andersen šutira preko gola

12. minut - Hamarbi je poveo pogotkom Žeaza

10. minut - Gosti za sada konkretniji

6. minut - Traži Selmani penal, ali sudija nije reagovao

1. minut - Utakmica je počela.Već posle 20 sekundi igre fudbaleri Čukaričkog . Srećom, Šveđani ne koriste priliku.

18.20 - Dobrodošli na naš blog posvećen utakmici Čukaričkog protiv Hamarbija.