ZMAJEVI OPASNI NA KROVU Čukarički i Radnički odigrali bez golova
FK Voždovac

Fudbaleri Voždovca pobedili su u Beogradu ekipu Novog Pazara 3:2 u 5. kolu Super lige.

To je sedma utakmica u nizu Zmajeva na krovu TC Stadion u kojoj nisu poraženi.

Voždovac je poveo golom kapitena Stefana Hajdina u 45. minutu, koji je u mrežu poslao odbijenu loptu nakon što je golman gostiju odbranio šut Pantovića.

Prednost domaćina udvostručio je Nikola Vujnović u 51. minutu iz penala.

Novi Pazar je smanjio preko Nemanje Mladenovića u 68. minutu, a Vujnović je svojim drugim golom u 81. minutu ponovo obezbedio Beograđanima dva gola prednosti.

Konačan rezultat postavio je Almir Aganspahić u 90. minutu iz jedanaesterca, faul je skrivio Hajdin.

Novi Pazar u 6. kolu gostuje novosadskoj Vojvodini, a Voždovac igra protiv Metalca u Gornjem Milanovcu.
Fudbaleri Čukaričkog i niškog Radničkog odigrali su nerešeno 0:0 na Banovom brdu u 5. kolu Super lige.

U narednom kolu Čukarički će gostovati Radničkom iz Kragujevca, dok će Radnički iz Niša dočekati novosadski Proleter.

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.