VELIKO IZNENAĐENJE! Švedska savladala Španiju, Severena Makedonija zabeležila prvi remI!

Veliko iznenađenje u grupi B priredila je Švedska koja je pobedila Španiju rezultatom 2:1.

To je njihova treća uzastopna pobeda, dok su Španci upisali prvi poraz posle dve pobede i  jednog remija.

"Crvena furija" je povela već u 4. minutu golom Karlosa Solera, ali samo dva minuta kasnije Aleksandar Isak je doneo izjednačenje Švedskoj.

U 57. minutu meča Viktor Klaeson je postavio konačan rezultat na ovom meču.

Fudbaleri Severne Makedonije su odigrali nerešeno, 0:0 sa ekipom Jermenije na domaćem terenu i tako su posle dve pobede zabeležili prvi remi.

U istoj grupi su se reprezentativci Nemačke savladali su Lihenštajn rezultatom 2:0.

U grupi I reprezentacija Poljske je bez problema savladala Albaniju sa visokih 4:1 u ovom 4. kolu kvalifikacija za Mundijal.

U Istoj grupi Engleska je ostvarila ubedljivu pobedu nad Mađarskom (4:0) na gostujućem terenu, dok je Andora sa 2:0 savladala San Marino.