VLAHOVIĆEV DEBI IZ SNOVA POKVAREN GOLOM VILJAREALA! Dušan pogodio za 32 sekunde, a onda odbrana Juventusa popustila!

Fudbaleri Viljareala I Juventusa odigrali su nerešeno (1:1) prvu utakmicu osmine finale Lige šampiona, a naš Dušan Vlahović je postigao prvenac na debiju u ovom takmičenu I to za sam 32. Sekunde.

Čelsi je na domaćem terenu savladao lil rezultatom 2:0.

Samo što je meč počeo,  već u 32. sekundi srpski reprezentativac je našao pravi način da zatrese mrežu Viljareala i da na svom debiju obraduje navijače Juventusa.

EPA/Domenech Castello

Samo tri minuta kasnije ponovo je Vlahović zapretio, ovaj put neuspešno. Nastavila se ofanziva Juventusa sve do 30. minuta, kada je Viljaral počeo da preti, ipak prvo poluvreme se završilo rezultatom 1:0 u korist Juventusa.

Bolje je počeo Juventus drugo poluvreme, ipak stigao je hladan tuš u 66. minutu kada je precizan bio Pareho.

Nakon toga činilo se da je igrače oba tima stigao umor. Vlahović je imao još šansu u 83. minutu meča, ipak siguran bio Rulji.

Utakmica se završila rezulatom 1:1.

U Londonu Čelsi nije imao problema sa Lilom. Plavci su bez problema stigli do rutinske pobedi i tako već zakoračili ka četvrtfinalu Lige šampiona.

Čelsi je poveo u 8. minutu pogotkom  Kavai Haverca koji je odlično odreagovao na asistenciju Zijaha.

Drugi gol je pao u 63. minutu kada je Ngolo Kante progirao Kristijana Pulišića koji se upisao u listu strealaca.

Viljareal- Juventus (1:1)

VILJAREAL: Rulji ,Fojt, Albiol, Tores, Pedraza,Čukvueze, Kapue, Pareho, Moreno  Lo Selso, Dandžuma.

JUVENTUS: Ščesni ,De Šiljo, Danilo, De Liht, Aleks Sandro,Kvadrado, Lokateli, Rabio, Mekeni, Morata, Vlahović

Čelsi-Lil (2:0)

ČELSI: Mendi,Kristensen, Tijago Silva, Ridiger,Aspilikueta, Kante, Kovačić, Alonso, Zijeh, Pulišić, Haverc,

LIL: Žardim,Čelik, Fonte, Botman, Tijago Đalo - Onana, Zeka, Andre - Renato Sančes, Dejvid, Bamba.

Kraj utakmica - Viljareal i Juventus su odigrali nerešeno (1:1), dok je Čelsi pobedio Lil rezultatom 2:0

83. minut - Kakav šut! Dušan Vlahović je imao sjajan šut, ali brani Rulji

74. minut - Čini se da umor stiže igrače Juventusa i Viljareala

66. minut - Dani Pareho pogađa za izjendačenje Juventus- Čelsi (1:1)

62. minut - Kristijan Pulišić je udvostučio prednost Čelsija (2:0)

EPA/ Andy Rain

56. minut - Ponovo sjajna intervencija Šćesnija

53. minut - Šutirao je Alonso u donji levi ugao, ali sjajno su se snašli igrači Lila

50. minut - Juventus u ofanzivi

47. minut - Strašan šut Morate, ipak ništa od gola

46. minut - Počela su druga poluvremena

Kraj prvih poluvremena - Juventus na gostujućem terenu vodi 1:0 protiv Viljareala, identičnim rezultatom Čelsi vodi protiv Lila na domaćem terenu

39. minut - Odlična reakcija De Lihta u odbrani

37. minut - Blokirao je Albiol sjajno Lokatelijev šut

27. minut - Pokušali su igrači Čelsija posle kornera  do novog gola, ali odlična reakcija igrača Lila

23. minut  - Dodaje Vlahović, Lokaletiliju ali ništa od gola

16. minut - Odlična za Dandžumu, ali brani Šćesni

13. minut - Velika šansa za Đovanija Lo Selsa posle prodora Pedrase, pogodio je stativu

8. minut - Kai Haverc pogađa za prednost Čelsija protiv Lila

4. minut - Ponovo je Vlahović imao šansu, ovaj put bez uspeha

1. minut - Utakmice su počele. Vlahović odmah postiže gol. Sjajna akcija igrača Juventusa, lopta je došla do našeg napadača koji je zatresao mrežu. Samo 32 sekunde su bile potrebne Vlahoviću da postigne gol