UŽAS NA MEČU BUNDESLIGE! Sudija pogođen limenkom piva u glavu, meč odmah prekinut!
Printscreen Twitter

Meč 27. kola nemačkog prvenstva između Bohuma i Borusije Menhengladbah je prekinut u 72. minutu.

U 72. minutu jedan od domaćih navijači je ubacio neki tvrdi predmet, najverovatnije konzerva piva, koji je u glavu pogodio pomoćnika glavnog sudije Benjamina Kortusa, a zatim je meč prekinut.

U tom trenutku Borusija je vodila rezultatom 2:0 i bili su na korak od devetog trijumfa u Bundesligi.

Ipak, nema sumnje da će meč biti registrovan službenim rezultatom u korist gostujućeg tima.

- Neće biti nastavka utakmice nakon prekida. Možemo samo zvanično da se izvinimo linijskom sudiji Kristijanu Gitelmanu. Najsramotnija i gorka veče je iza nas. Izuzetno glup potez - saopšio je Bohum na "Tviteru".