BRODOLOM PARIŽANA Monako razbio PSŽ, potop se nastavlja nakon eliminacije iz Lige Šampiona!
EPA

Dvostruki strelac je bio kapiten domaće ekipe Visam Ben Jeder, čime je pobegao Mbapeu i osamostalio se na vrhu liste najboljih strelaca sa 17 pogodaka.

Sve do prvog gola francuskog napadača na terenu je postojala samo jedna ekipa, a to je bio Monako.

Tek se posle toga budi tim Maurisija Poketina i pruža otpor. Paradoksalno je to da su bili bolji protivnik u drugom poluvremenu, držali loptu u posedu skoro 3/4 vremena i uspeli da prime još dva gola.

BRUTALNA PROZIVKA! Ronaldo i Mesi su morali da budu pametniji!

Kevin Voland je povisio na 2:0, a Ben Jeder je sa bele tačke postavio konačan rezultat u 84. minutu igre.

Neće ovaj poraz poremetiti šampionske planove PSŽ-a koji ima pozamašnu prednost i praktično je rešio to pitanje. Više je stvar o stanju samog kluba, kao i zebnja povodom toga šta ih očekuje na kraju sezone. Egzodus je već najavljen, ne nužno igrača ili samo njih.

S druge strane, ova tri boda za Monako stižu nakon poraza od konkurenta za Evropu ekipe Stazbura u prošlom kolu, te će im svakako biti potrebna, Oni sada zaostaju upravo za tri boda u odnosu na Strazbur koji drži poziciju koja vodi u Ligu Konferencija i ima meč manje.