NIJE UVEK UBEDLJIVO, ALI POBEDA SE NE DOVODI U PITANJE Napoli nastavio da gazi ka Skudetu, pao Empoli

Fudbaleri Napolija pobedili su večeras na svom terenu Empoli sa 2:0, u utakmici 14. kola italijanske Serije A.

Pobedu Napoliju doneli su Irving Lozano sa penala u 69. i Pjotr Zelinski pogotkom u 88. minutu. Ovo je bila deveta uzastopna pobeda Napolija u Seriji A.

Napoli je upisao ukupno 12. pobedu od starta sezone i lider je Serije A sa 38 bodova, dok je Empoli na 14. poziciji sa 14 osvojenih bodova.

Ekipa Napolija će u narednom kolu gostovati Udinezeu, koji je večeras u gostima odigrao nerešeno 1:1 sa Specijom.

Arkadijuš Reka je u 33. minutu pogodio za vodjstvo Specije, a izjednačenje i bod Udinezeu doneo je Sandi Lorvič u 43. minutu.

Udineze je osmi na tabeli sa 24 boda, dok je Specija 16. tim lige sa deset bodova.