Cika, vriska, suze navijača! Liverpul u poslednjem sekundu nokautirao Everton, Klop ULETEO U TEREN i skakao kao malo dete! (VIDEO)


AP
Fudbaleri Liverpula pobedili su najvećeg rivala, ekipu Evertona sa 1:0 u 14. kolu Premijer lige.
Neverovatna završnica meča je nešto što će se prenositi kao legenda među navijačima "crvenih" s kolena na koleno.
Igrao se 96. minut, poslednji u utakmice, kada je Alison dotrčao do 40 metara od gola Evertona i dodao loptu. Usledio je centaršut u kazneni prostor "karamela", lopta se odbila do Van Dajka.
On ju je očajno zahvatio i koliko se iznervirao, okrenuo je leđa utakmici. Lopta je pogodila prečku i umesto da ode u gol-aut vratila se u teren šokiravši Džordana Pikforda.
Najprisebniji je bio Oriđi koji ju je sproveo u mrežu. Menadžer Jirgen Klop utrčao je pomahnitalo u teren Alisonu u zagrljaj, a onda je skakao od sreće po travi poput deteta.
Liverpul je ovom pobedom održao priključak na tabeli Premijer lige sa vodećim Sitijem koji ima 38, dok "crveni" imaju 36 bodova.