Majnc slavlje
EPA Ronald Wittek

Majnc slavlje, Foto: EPA Ronald Wittek

Fudbaleri Ausburga savladali su na svom terenu Hertu 4:0. Pobedu domaćina trasirao je Maks u 17. minutu, a devet minuta kasnije Kordova je udvostručio prednost.

Posle samo dva minuta, Ausburgu je posao olakšao Jarstin startom zbog kojeg je dobio direktan crveni karton.

U drugom poluvremenu Ham i Niderlehner su pogocima stavili tačku na utakmicu i doneli treću pobedu klubu.

Ubedljivu pobedu upisao je i Majnc na gostovanju Hofenhajmu (5:1).

Gosti su golom Oztunalija u 33 minutu stigli do vođstva.

Uprkos isključenju Bakua u drugom minutu sudijske nadoknade Majnc je i sa igračem manje nastavio da rešeta mrežu Hofenhajma.

Najpre je Kaderabek savladao svog golmana u 52. minutu, a deset minuta kasnije je Kunde Malong razrešio sve dileme po pitanju pobednika.

Kramarić je u 83. minutu smanjio zaostatak Hofenhajma, ali su u 90. i 93. minutu Boetius i Kunde Malong overili šestu pobedu.

Bonus video: Bogosavac: Čukarički uvek ima najviše ambicije, Evropa cilj i ove godine